Üretimhanelerimizin havalandırılması ne kadar önemli ?

blackdevil41

Uzman Üyemiz
Adı
Hilmi
Soyadı
AKYILDIZ
üretimi bırakmış bir abimle muhabbet ederken konu Fransız tüy hastalığına geldi abim bende bir çift bu hastalıkdan  olan kuşum vardı  üç ayda bir emekli maaşını alıp götürdüğüm bir akrabam bir çift kuş istedi bende bu çifti hediye ettim daha sonra yani üç ay sonra emekli maaşını götürdüğümde bu çiftin pırıl pırıl yavrularını gördüm dedi üç ay sonra tekara gittiğimde yine sorunsuz yavrular aldığına şahit olduğunu söyledi acaba bu ve bu gibi hastalıkların sebebi kümesleri yeteri kadar havandıramadığımızdanmı acaba  :eek: :eek:

Yaşar yılmaz

Uzman Üyemiz
Adı
Yaşar
Soyadı
Yılmaz
havalandırma hakikaten çok önemli arkadaşlar ben sürekli camlarla oynuyorum serin ve soğuklarda muhakkak camı kapatıyorum ama genede bir tane ufakta olsa açık bırakıyorum

Ramazan Demet

Uzman Üyemiz
Adı
Ramazan
Soyadı
Demet
bilgiler için teşekkürler

havalandırmanın ne kadar sağlıklı olduğunu anlamış olduk

BISMARCK

Uzman Üyemiz
Adı
EKREM AYKUT
Soyadı
BAL
Ben de havalandırmayı hallettim.İçeri sürekli olarak temiz hava giriyor.Ceyran da yok.Kuşların bulunduğu yerde koku da yok.İki günde bir de temizlik yapıyorum süpürge ile.Ancak herşeye rağmen toza bir türlü çözüm üretemedim.Dolapların ön telleri, yuvalıkların üstleri, yem kovalarının çevresi ve üstleri, yani düz olan her yüzeyde çok toz oluyor.Islak bezle temizlik yapmaktan canım çıkıyor hergün.Ne yapabilirim acaba?