Yavuz abiye (kuscuusta07) ya yaptırdığım yeni yuvalıklarım (Yahya SAYIN)

Yahya SAYIN

Uzman Üyemiz
Adı
Yahya
Soyadı
SAYIN
Yavuz abiye su kontrasından yaptırdığım mubabbet için yeni yuvalıklarım sizlerle paylaşmak istedim.Ellerine sağlık Yavuzusta...

BISMARCK

Uzman Üyemiz
Adı
EKREM AYKUT
Soyadı
BAL
Kaplamalı sunta üzerine açılmış bu konkav yumurta boşluğu ne kadar işlevsel acaba.Pek çok yuva içinde haricen yapılan bu parçaları görüyorum.Ama hamster talaşı ile üstü kaplanınca ne kadar efektif kullanımı oluyor?

İşçilik ve yandan açık bölme çok güzel olmuş?Kaç liraya maloldu acaba?

gurhun_ayaz

Uzman Üyemiz
Web sitesi
www.facebook.com
Adı
Gürhun
Soyadı
Ayaz
Bana sadece içindeki ek kullanışlı gelmedi. Daire büyük olsa ve içeri doğru derin olsa daha kullanışlı olurdu. Birde mdf sanırım çok kayma yapar yavrularda. Tabi benim görüşüm bu. Güle güle kullanın.

Yahya SAYIN

Uzman Üyemiz
Adı
Yahya
Soyadı
SAYIN
Gürhun Ayaz' Alıntı:
Bana sadece içindeki ek kullanışlı gelmedi. Daire büyük olsa ve içeri doğru derin olsa daha kullanışlı olurdu. Birde mdf sanırım çok kayma yapar yavrularda. Tabi benim görüşüm bu. Güle güle kullanın.
Daha önceden 30 adet su kontrası yerine 8 lik mdf lamdan yaptırdım, şimdi kışa hazırlık su kontrasından yeni yuvalıklar yaptırdım, bu zamana kadar kullandım bir sorunla karşılaşmadım,O kadar yavrudan sadece bir yavrumda çarpık bacaklık gördüm onuda acil müdahale ile iyileştirdim, buda  okadar yavruda  birtane hiç yok demektir, tabandaki çukurun küçüklüğüne gelince oda sanırım resimden küçük çıkmış herhalde...:)

BISMARCK

Uzman Üyemiz
Adı
EKREM AYKUT
Soyadı
BAL
Ebatlar nedir bu dizaynda?Ebatları siz mi belirlediniz?

Yahya SAYIN

Uzman Üyemiz
Adı
Yahya
Soyadı
SAYIN
Selahattin GÜÇLÜ' Alıntı:
yahya çok güzel ve büyüklüğü ideal olmuş
yalnız yuvalık içindeki oval yumurtalık sunta olmuş o daha değişik bir ağaçtan olabilirdi yavuz üretici eline sağlık
teşekkür ederim abi, daha önceki tabanlarımda sunta idi bir sorun olmadı, o yüzden başka bir ürün aramadım...

ilker

Uzman Üyemiz
Adı
ilker
Soyadı
ERTÜRK
GÜLE GÜLE KULLAN BOL BOL ÜRETİMLER BENDE 20 20 YUVA KULLANMAYA BAŞLADIM AMA BENİM ALT SABİT OLDU TEMİZLERKEN ZORLANACAGIZ BİRAZ

KurKur

Uzman Üyemiz
Adı
Yılmaz
Soyadı
KURŞUN
    Taban tahtası hariç, Süper olmuş, (Avrupada sıklıkla kulanılan model).. 
    Yavuz US TA, Ellerine Sağlık, Bana yakın olsaydınız 10 tane satın alırdım Valla..
    Yahya bey, Sizin içinde Hayırlı olsun dilerim, Bol bol yavrularınız olsun..

ersan

Takipçi Üyemiz
Adı
ersan yiğit
Soyadı
yiğit
Pek kullanışlı olmamış gibi giriş deliğide biraz yüksek olmuş..

Ahmet SALMAN

Uzman Üyemiz
Web sitesi
www.asmobilya.net
Adı
Ahmet
Soyadı
SALMAN
20*25 gibi ölçülerde duruyor ideal ölçü, altının sunta olması hiç farketmez,ama gördüğüm kadarıyla sunta lam dan yapılmış kaygan malzeme ham sunta olsaydı mükemmel olurdu hem emici özelliği çok hem ucuz bir malzeme kullan at yapabilirsin her batımda yenisini koyar eskisinide çöpe atarsın,bu benim görüş ve tavsiyem  tabiki,hayırlı olsun bol bol yavru alırsın inşallah.

Yahya SAYIN

Uzman Üyemiz
Adı
Yahya
Soyadı
SAYIN
Yılmaz KURŞUN' Alıntı:
    Taban tahtası hariç, Süper olmuş, (Avrupada sıklıkla kulanılan model).. 
    Yavuz US TA, Ellerine Sağlık, Bana yakın olsaydınız 10 tane satın alırdım Valla..
    Yahya bey, Sizin içinde Hayırlı olsun dilerim, Bol bol yavrularınız olsun..
Teşekkür ederim Yılmaz kardeş...:)

Yahya SAYIN

Uzman Üyemiz
Adı
Yahya
Soyadı
SAYIN
Ahmet SALMAN' Alıntı:
20*25 gibi ölçülerde duruyor ideal ölçü, altının sunta olması hiç farketmez,ama gördüğüm kadarıyla sunta lam dan yapılmış kaygan malzeme ham sunta olsaydı mükemmel olurdu hem emici özelliği çok hem ucuz bir malzeme kullan at yapabilirsin her batımda yenisini koyar eskisinide çöpe atarsın,bu benim görüş ve tavsiyem  tabiki,hayırlı olsun bol bol yavru alırsın inşallah.
Teşekkür ederim Ahmet kardeş...:)

kervanser

Sayfa Yöneticisi
Yönetici
Web sitesi
www.muhabbetkusuureticileri.org
Adı
Selahattin
Soyadı
GÜÇLÜ
Ahmet SALMAN' Alıntı:
kullan kullan at bizim sunta fabrikamız yok sen hertürlü artan parçalardan istediğin gibi yedek yapabilirsin dimi yani ;)

Yahya SAYIN

Uzman Üyemiz
Adı
Yahya
Soyadı
SAYIN
Selahattin GÜÇLÜ' Alıntı:
Ahmet SALMAN' Alıntı:
kullan kullan at bizim sunta fabrikamız yok sen hertürlü artan parçalardan istediğin gibi yedek yapabilirsin dimi yani ;)

+1
çok haklısın abi...

Yahya SAYIN

Uzman Üyemiz
Adı
Yahya
Soyadı
SAYIN
Herkeze degerli yorumları ve tavsiyeleri için teşekkür ederim...

Yaşar yılmaz

Uzman Üyemiz
Adı
Yaşar
Soyadı
Yılmaz
yahya bey her şey güzelde yuvalık tabanı suntalam yapmışsın ham sunta yapsaydın daha güzel olabilirdi suntalam nemi ve pisliği çekme şansı yokta