yeni muhabbet kuşlarım

ercanyuksel

Takipçi Üyemiz
Adı
ercan
Soyadı
yüksel
yeni bir çift muhabbet kuşu aldım dişi ve erkek ikiside 1 yaşında kavga etmediler hiç etirdiğmden beri erkek dişnin başını falan kaşıyodu arada bir bunlarn birbirine alışıp çiftleşmesi ne kadar zaman sürer bide bunlar kardeş olma gibi bi ihtiml varmı olsa bile bi sorn olurmu vereceğinz cevaplar için şimididen teşekkürler bilgilerinize ihtiyacm var

ulas

Üyemiz
Adı
ulaş
Soyadı
inan
valla gördüğüm kadarıyla muhabbet kusu kardes falan demiyo yinede ciftlesiyor  tabiki çok sakıncalı.1 senede değil 6 7 ayda bile ciftleşip yavru verebilmekte.yuvalık astın mı? birde cifleşip ciftleşmediğini sabahın ilk ısıklarında daha iyi anlarsın.genelde yeni kalktıklarında çiftleşiyorlar. ısık ısı yani bulundugu yerde çok önemli ve üzerine de fazla düşme,üzerine çok düşersen olmuyo;)

forumfrom

Üyemiz
Adı
Mehmet
Soyadı
Kıdır
Yakında çiftleşecekler gibi anladım anlattıklarından. Kardeş olsada çiftleşirler, sürekli kardeşleri çiftleştirdiğinde nesil küçülmekte daha sağlıksız bir nesil ortaya çıkmaktadır.

Yahya SAYIN

Uzman Üyemiz
Adı
Yahya
Soyadı
SAYIN
ercanyuksel' Alıntı:
yeni bir çift muhabbet kuşu aldım dişi ve erkek ikiside 1 yaşında kavga etmediler hiç etirdiğmden beri erkek dişnin başını falan kaşıyodu arada bir bunlarn birbirine alışıp çiftleşmesi ne kadar zaman sürer bide bunlar kardeş olma gibi bi ihtiml varmı olsa bile bi sorn olurmu vereceğinz cevaplar için şimididen teşekkürler bilgilerinize ihtiyacm var
vakti zamanı gelmeden olmaz, 15 gün, 2 ay, 4 ay, 7 ay belli olmaz...Ben 4-5 ay beklediğim çiftlerim oldu...:)

ilker

Uzman Üyemiz
Adı
ilker
Soyadı
ERTÜRK
Vakti gelmedimi hiç birşey olmuyor bazı çiftler birbirini beslsr ama çiftleşme yapmaya bilirler her şey sabır

ercanyuksel

Takipçi Üyemiz
Adı
ercan
Soyadı
yüksel
yuvalık astım duruyo öylece bekleyecz aetk ne yapalım çok saolun bilgiler için

ercanyuksel

Takipçi Üyemiz
Adı
ercan
Soyadı
yüksel
iki gün oldu daha alalı dişi kuş yuvayı incelemeye başladı girip içerde duruo bu ne o9luo tam olarak

murat kabayel

Uzman Üyemiz
Adı
murat
Soyadı
kabayel
yuvaya alışmaya calışıyor yakında ciftleşip yumurtlar kuş icerdeyken yuvaya bakma rahatsız olur.

ercanyuksel

Takipçi Üyemiz
Adı
ercan
Soyadı
yüksel
pwk bilgim olmadığı için sizlerdn yardm alıyorm kuşları gözetlemeye dewam eder5m burdada yazarm yine gözlrdklerimi sizin tecrübelerinizde bana yardımcı olacak :)

ercanyuksel

Takipçi Üyemiz
Adı
ercan
Soyadı
yüksel
benm bu kuşlar başka söynecek bişi varmı peki bunlar çiftleşrmi yoksa daha uzun süre beklermiym

ercanyuksel

Takipçi Üyemiz
Adı
ercan
Soyadı
yüksel
muhabbet kuşlarm yuvaya beraber girip çıkıolar bide yuvanın içine kum, toprak yada talaş hangisini dolduraymm hangisi uygun olur

KurKur

Uzman Üyemiz
Adı
Yılmaz
Soyadı
KURŞUN
    Hamster Talaşı 1 kiloluk sıkıştırılmış paket 3.50 ile 5 TL arasındadır. O bir çifte 2 yıl yeterli olacaktır..

ercanyuksel

Takipçi Üyemiz
Adı
ercan
Soyadı
yüksel
dişikuşum yuvadan çıkmıyo arada erkekde içeri irio bi süre sonra çıkıo tekrar dişi  içerde  zaman geçirmeye başladı bu ne oluo bide talaş koymam şartmı yuvaya?