yumurtalı çiftim için yardım

serdarrr

Takipçi Üyemiz
Adı
serdar
Soyadı
cancan
iyi akşamalar salı günü ilk yumurtasını veren çiftimin şuan 3 yumurtası var ilk 2 yumurtayı yuvanın ortasındaki oyuk yerde idi. bugün 3. yumurtasını yapmış ama 2 yumurta oyuğun dışında idi tekrar oyuğa koydum biraz durduktan sonra tekrar baktım hepsi oyuktaydı. bu bir sorun olabilir mi yumurtalara zarar gelmiş olabilir mi yardımcı olursanız sevinirim....

serdarrr

Takipçi Üyemiz
Adı
serdar
Soyadı
cancan
yumurtalar ayrı yerlerdeydi sorun olmaz mı, soğumuş olabilir mi

ilker

Uzman Üyemiz
Adı
ilker
Soyadı
ERTÜRK
fala rahatsız etme  kuşları kendi haline bırak kuşları sen yuvalığa bakınça kuş korkudan kendini dışarı atarken haliyle yumurtalar dağılıyor

serdarrr

Takipçi Üyemiz
Adı
serdar
Soyadı
cancan
yumurta kontrolü nasıl olacak, yuvaya bakmak gerekmez mi günde bir kere bakıyorum yanlış mı yapıyorum,
bide bu çiftlerle beraber altı şiş olan bi çift daha almıştım o dişi hala yumurtlamadı onuda günde bikere kontrol ediyorum

ERGÜNAHSAP

Uzman Üyemiz
Adı
Şahin
Soyadı
GÜNGÖR
Kuşları fazla rahatsız edersen sorun yaşarsın.

T

tolga baran

Guest
şu aşamada kontrolün hiç bir mantığı yok 2 günde bir 3 günde bir bi bak yumurtalar duruyormu diye ancak yavrular çıkamaya başlayınca günlük bakmalısın arkadaşım oda saniyelik gerek yok bu kadar tırtıklamaya....

Yahya SAYIN

Uzman Üyemiz
Adı
Yahya
Soyadı
SAYIN
Tolga BARAN' Alıntı:
şu aşamada kontrolün hiç bir mantığı yok 2 günde bir 3 günde bir bi bak yumurtalar duruyormu diye ancak yavrular çıkamaya başlayınca günlük bakmalısın arkadaşım oda saniyelik gerek yok bu kadar tırtıklamaya....
+1