Muhabbet Kuşu Üreticileri Forumu Sistemi Değişmiştir

Hayvanlar

Yeni Üyemiz
Adı
Tevfik
Soyadı
Aktunç
Merhaba değerli muhabbet kuşu üreticileri,

Forumun alt yapısı (XenForo olmuştur) tam anlamıyla değişmiştir. Selahattin ağabey Etiket nickli XenForo yazılımcısından güzel bir tema alıp, tam anlamıyla muhteşem bir görüntü sağlatmıştır. Foruma katkıda bulunan herkesin, eline, emeğine sağlık.

Muhteşem bir arayüz ve harika bir site olacak. Geleceğe ışık tutmaya devam edecek bu site.

Başarılar dilerim, sağlıcakla kalın.
Tevfik AKTUNÇ

Hayvanlar

Yeni Üyemiz
Adı
Tevfik
Soyadı
Aktunç
güzel bir değişim olmuş elinize sağlık
Ben pek fazla katkı sağlayamadım açıkçası ama benim de çok hoşuma gitti bu tema tasarımı. Selahattin ağabey geleceğe güzel bakan bir insan, pozitif düşüncesi ve insana yaklaşımı ile harika birisi. Çok daha aydınlık olacak bu forumun geleceği, çok daha güzel yerlerde olacak :)

Hayvanlar

Yeni Üyemiz
Adı
Tevfik
Soyadı
Aktunç
@Musab mehmet eren merhabalar, forumun diğer alt yapısı SMF idi. Ücretsiz bir yazılımdır.

Şu an ki sistem XenForo yazılımı ücretlidir. Forum sistemlerinde en ideal yazılıma sahiptir XenForo, alt yapısı muhteşemdir.

Adı
Musab mehmet
Soyadı
Eren
meraba rahatsız ediyorum kusura bakmayım bişey daha sorucağım bu forumun önceki hali hangi hosting sitesi ile kurulmuştu

Hayvanlar

Yeni Üyemiz
Adı
Tevfik
Soyadı
Aktunç
@Musab mehmet eren sanırım ihs'de idi hostingleri şu an güzel hosting üzerinde barınıyor.

Eğer blog kuracaksanız turhost öneririm, forum vb. sistemler için güzel hostingi tavsiye ederim.