Ankara Şahin GÜNGÖR Arkadaşımızı Ziyaretimiz

kervanser

Sayfa Yöneticisi
Yönetici
Web sitesi
www.muhabbetkusuureticileri.org
Adı
Selahattin
Soyadı
GÜÇLÜ
Şahin güngör arkadaşımıza  Ayhan güngöre, Zeki mülayim, Serkan sirkeciye misafirperliğinden dolayı pazar günü bizleri ağırladıkları  ve herşey için teşekkürler

Akşam 1.15 yola çıkmadan önce

Seferi olduğumuzdan dolayı oruçlu değildik ankara sabah kahvaltısı

KurKur

Uzman Üyemiz
Adı
Yılmaz
Soyadı
KURŞUN
    Yaşanmaya değer güzel bir gündü, Sedirler bile bizi taşıyamadı..
    Bugün çok güldüm, Allah size daha iyilerini versin..
    Şahin ve Ayhan GÜNGÖR'e, Zeki MÜLAYIM, Serdar SİRKECİ'ye pazar günlerini bize ayırdıklarından ve misafirperliklerinden dolayı çok Teşekkürler..

ilker

Uzman Üyemiz
Adı
ilker
Soyadı
ERTÜRK
yavuz alptekin' Alıntı:
bugün çok keyifli ve güzel bi gündü her şeyden önce ankara kümes ziyaretlerimizde bizi yalnız bırakmayan sitemizin değerli üyelerinden Şahinve Ayhan GÜNGÖR,e Zeki MÜLAYİM ve SerdarSİRKECİ,ye bize karşı göstermiş olduğu mütevazilik ve misafirperverliğinden dolayı hepsine ayrı ayrı teşekkür ederim sizlerle tanışmak bizim için çok güzeldi çok teşekkürler
yavuz arkadaşım yazacak birşey bırakmamış bende tekrar teşekür ederim

bilaldeg

Takipçi Üyemiz
Web sitesi
www.fotokritik.com
Adı
bilal
Soyadı
değirmenci
Anlaşılan oldukça güzel birgün olmuş. Bir Ankaralı olarak bende bulunup misafirlerle ve Ankaralı arkadaşlarla(3-4 ay önce üretimhanesne gittiğim Şahin Usta dışındaki arkadaşlarla henüz tanışma fırsatı olmadı) tanışmak isterdim ama yoğunluğum sebebiyle fırsatım olmadı. İnşallah bir dahaki sefere diyelim.

Refik Türk

Takipçi Üyemiz
Adı
Refik
Soyadı
Türk
Birde şöyle soldan sağa isimleride yazsaydınız ,değerli arkadaşları tanımamız kolaylaşırdı.. ;)

KurKur

Uzman Üyemiz
Adı
Yılmaz
Soyadı
KURŞUN

Refik Abi, Haklısın; Hemen yazıyorum (Soldan-Sağa) İlker ERTÜRK, Yavuz ALPTEKİN, Selahattin GÜÇLÜ, Zeki MÜLAYİM, Serdar SİRKECİ, Yılmaz KURŞUN, Ahmet SALMAN (arka sıradaki Arkadaşımız Kanaryacı Emrullah tır)

(Soldan-Sağa)  Yılmaz KURŞUN, Şahin GÜNGÖR, Zeki MÜLAYİM, Selahattin GÜÇLÜ, Yavuz ALPTEKİN, İlker ERTÜRK..
(Alt sıra) Ahmet SALMAN, Serdar SİRKECİ..

ilker

Uzman Üyemiz
Adı
ilker
Soyadı
ERTÜRK
yılmaz buğün birkez daha anladım mükemmel prensipli bir adamsın sanada teşekürler bu arada yılmaz arkadaşımızda show muhabbet kuşunada adım atmıştır biliyorumki onlarıda büyük ilgiyle severek fedakarlıklar yaparak üretecektir saygılar

bilaldeg

Takipçi Üyemiz
Web sitesi
www.fotokritik.com
Adı
bilal
Soyadı
değirmenci
Şahin Usta'nın kuşlarını gördüğümde ben de en azından bir çift yavru alıp şov muhabbet de bakmayı düşünmüştüm, hala düşünüyorum :)

ERGÜNAHSAP

Uzman Üyemiz
Adı
Şahin
Soyadı
GÜNGÖR
Bizlerde siz sevgili dostlara göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Allah en yakın zamanda tekrar bir araya getirir inşaallah. Sedirin kusuruna bakmayın yeni gelen misafirleri öyle garip bir karşılama şekli var ;D ;D ;D

vky88

Takipçi Üyemiz
Adı
Volkan Kemal
Soyadı
YALAV
Bende aranızda olmak isterdim ama üretici olmadığım için çekindim açıkcası 3-5 yıl sonra bende iyi bir üretici olurum inş. Benide ziyare gelirsiniz Bende sizlere gelirim Şahin ve Ayhan abilerim başta olmak üzere Hepinize Sevgiler Saygılar Selamlar  :)

ERGÜNAHSAP

Uzman Üyemiz
Adı
Şahin
Soyadı
GÜNGÖR
Keşke gelseydin Volkan Çekinmek ne demek. Yüzyüze herkesle tanışmış olurdun.

zeki ankara

Uzman Üyemiz
Adı
Zeki
Soyadı
Mülayim
bizde ankaraya gelip bizleri şereflendirdikleri için değerli üstadlarımıza teşekkür ederiz.ayaklarınıza sağlık.

KurKur

Uzman Üyemiz
Adı
Yılmaz
Soyadı
KURŞUN
Şahin GÜNGÖR' Alıntı:
Sedirin kusuruna bakmayın yeni gelen misafirleri öyle garip bir karşılama şekli var ;D ;D ;D
    Şahin Bey, Sedirin Testi için yine gelebiliriz; Devrilmezse 3 yıl Garanti veriyoruz.  :)  :)