Aranıza beni de alırmısınız arkadaşlar...

ambulans.112

Yeni Üyemiz
Adı
osman
Soyadı
çalışkan
Öncelik ile bu güzel paylaşım sitesini,kuran arkadaşlara teşekkür ederim..
Kendimi tanıtacak olursam,samsun ili,terme ilçesindenim.
ADIM Osman Çalışkan..
112 Şoförü..
Hem avcıyım,hemde müthiş hayvan severim  ;) ;)

Bundan 20 sene önce başladıgim 7 cif muhabbet ile üretime başlamışdım sakat cıkınca ara vermişdim,vermemin sebebi,muhabbet kuşlarının ayaklarındakı sakatlık idi  ..
Ama o zaman lar hiç satmadım,hep hediye veriyordum cocuklara dostlara.
sakat cıkmaya başlayınca bırakdım,tabiki internet denen tekneloji nerde, 
Bundan 1 sene önce bir arkadaşımın bana hint bülbülü hediye etmesi ile yeniden ateşlendim..
Tekrar muhabbet yetişdirmeye başladım,ama işin güzel yanı,eşimin sahiplenmesi oldu, 5 cif ile başladık 13 cife kadar cıkdık,yanlız bu sene 30 kadar yavrularımız,tüylen medi,tabir riçası yanık gibi oldu,kimseden ne yardım nede bilgi ala bildik.. ve sakat cıkaran cifleri elimizden cılardık..

eşim ile bafra ilçesine gidip,üretiçi arkadaşlardan secip  20 tane yerli yavru aldık,tabiki karışık erkek dişi tam belli degiller  :D.. 
Şimdi yeni den  başlıyoruz,mücadeleden vaz gecmek yok tabiki sizlerin yardımı ile..

SAYGILAR...

Ahmet SALMAN

Uzman Üyemiz
Web sitesi
www.asmobilya.net
Adı
Ahmet
Soyadı
SALMAN
aramıza hoşgeldiniz,site sahibi selahattin Güçlü dür,aklınıza takılan hertürlü problemlerinizi çözecek arşivimiz mevcut,iyi paylaşımlar.

kervanser

Sayfa Yöneticisi
Yönetici
Web sitesi
www.muhabbetkusuureticileri.org
Adı
Selahattin
Soyadı
GÜÇLÜ
Osman kardeş hoş geldin safa getirdin paylaşımlara katılmana bekleriz

Not= Site kuralları içerisinde ana ve sabitlenecek konular hariç renkli yazı kullanılması ben ve sitemizdeki diğer arkadaşlarımız tarafından uygun görülmemektedir renkli yazılara dikkat edilirse güzel olur tekrar hoş geldiniz der saygılar sunarım

ambulans.112

Yeni Üyemiz
Adı
osman
Soyadı
çalışkan
Selahattin GÜÇLÜ' Alıntı:
Osman kardeş hoş geldin safa getirdin paylaşımlara katılmana bekleriz

Not= Site kuralları içerisinde ana ve sabitlenecek konular hariç renkli yazı kullanılması ben ve sitemizdeki diğer arkadaşlarımız tarafından uygun görülmemektedir renkli yazılara dikkat edilirse güzel olur tekrar hoş geldiniz der saygılar sunarım
tesekkür ederim Selahattin abi,renki yazmam artık,her forumun kendine has kuralları vardır.,sizin gibi bir büyügümüzü tanımakdan şeref duydum..