BİR ARKADAŞIMIZ ÖZELDEN GÖNDERDİ

Ahmet SALMAN

Uzman Üyemiz
Web sitesi
www.asmobilya.net
Adı
Ahmet
Soyadı
SALMAN
abi merhaba bn biraz acemiyim benim iki tane biri erkek biri dişi kuşum var çiftleştiklerini hiç görmedim ama hep öpüşüyorlar dişi olan yavruluğu kemiriyor ve kazıyor bu ne anlama geliyor .. bütün aile yavrulamasını bekliyoruz  cevaplarsan sevinirim

kervanser

Sayfa Yöneticisi
Yönetici
Web sitesi
www.muhabbetkusuureticileri.org
Adı
Selahattin
Soyadı
GÜÇLÜ
Ahmet SALMAN' Alıntı:
abi merhaba bn biraz acemiyim benim iki tane biri erkek biri dişi kuşum var çiftleştiklerini hiç görmedim ama hep öpüşüyorlar dişi olan yavruluğu kemiriyor ve kazıyor bu ne anlama geliyor .. bütün aile yavrulamasını bekliyoruz  cevaplarsan sevinirim
ahmet salman bu arkadaş bana aynı mesajı attı ben özelden cevapladım
ama seninde buraya taşıman iyi oldu arkadaşlarımızda cevaplarlar

sheqil58

Takipçi Üyemiz
Adı
Samet
Soyadı
YILMAZ
ee peki sizler neler dediniz ? çünkü bugün bende bi gelişme gördüm kuşlarımda dişi kuş yavruluğa girmeye başladı kazıyor hep bi baktım yavrulağa talaş gibi yapmış az bişiy kemire kemire ve bi yere topluyor ve sonrada erkek kuş giriyor yavruluğa bağırıyor ve dişi kuşta yavruluğun önünde bekliyor bu neyin nesidir ? ve dişi kuşum biraz şişti gibi kilo mu aldı yoksa yumurta yoldamı tam olarak anlıyamadım :( cevaplarsanız sevinirim

senelahmet

Takipçi Üyemiz
Adı
Ahmet
Soyadı
Şenel
evet ben bu konuyu çoğu uzman kişilere sordum onlarda saolsun cevapladılar ... ama bn şeyi merak ediyorum tahmini bir zaman verilse ne kadarlık bir zaman olur ?????

ilker

Uzman Üyemiz
Adı
ilker
Soyadı
ERTÜRK
bana geldi abi herkeze atmışsın mesajı sonra burda sordun keşke baştan buraya atsaymışsın

KurKur

Uzman Üyemiz
Adı
Yılmaz
Soyadı
KURŞUN
    Sevgili Ahmet Kardeşim, Kuşların üreyebilir. Belki de Dişi yuva hazırlığı yapıyordur; hazırlık bittikten sonra çiftleçecektir..
  Onları çiftleşiyorlarken görmek zor değil, Bu dönemde Sağlam bir beslenme proğramı önerilir. Hayırlı Olsun..