Bir türlü geçmeyen ishal

Reunal

Takipçi Üyemiz
Adı
Ahmet
Soyadı
Ergün
Arkadaşlar merhaba dişi muhabbet kuşum yaklaşık 2,3 haftadır ishal. Öncelikle Üşütmüş tür dedim ve aspur yulaf verdim geçti, tekrar oldu. Şu anda da ge oral kullanıyorum. 1. Günü ge oralın ama hala ishal var. Ne yapabilirim. Ercefuryl şurup alıp kullanıcam. Ne yapabilirim. Bakteriyel ishal den şüpheleniyorum ve 2,3 gün sonra flagyl kullanmayı düşünüyorum. Bu konu hakkında tecrübeli abilerimin yorumlarını bekliyorum

Bucho16

Yeni Üyemiz
Adı
Kaan
Soyadı
Celik
S.a suluguna elma sirkesi 3damla damlat kafesi ört sıcak tut birde maflor damla var ishal kesici çocuklar için ben suluguna 2damla damlatmistim sirkeyle dönüşümlü düzeldi 2gunde

Reunal

Takipçi Üyemiz
Adı
Ahmet
Soyadı
Ergün
Abi şuan ge oral ile diazyme 256 yı birlikte veriyorum. İshal bitti ama halsiz kuş hala

Femirleroğlu

https://www.instagram.com/faruk_emirleroglu/
Yönetici
Web sitesi
www.instagram.com
Adı
Faruk
Soyadı
Emirleroğlu
Selamlar,

İshal kesildi ise vitamin ve probiyotik ile destekleyebilirsiniz. Ancak resim derken kuş dan ziyade kuşun dışkı resmi istenir.

Reunal

Takipçi Üyemiz
Adı
Ahmet
Soyadı
Ergün
Buyur abi dışkı fotoğrafları bunlar birde abi dışkılarına rengi kıvamı normal :

Femirleroğlu

https://www.instagram.com/faruk_emirleroglu/
Yönetici
Web sitesi
www.instagram.com
Adı
Faruk
Soyadı
Emirleroğlu
İç mantar tedavisi uygulayın.

Zolax X mg kullanabilirsiniz. ( X mg. her kapsüldeki etken maddedir) 100mg / 1 lt suya karıştırın. (iyice karışsın)

1 var 1 yok şeklinde 5 uygulama. 10 gün sonunda 3 gün probiyotik ile işlemi tamamlamış olursunuz.

geçmiş olsun.

notu okuyunuz lütfen;

Not:
- Hastalıklar için birinci yapılması gereken VETERİNERE gitmektir.
- Burada yer alan bilgiler sadece yorumlardan oluşmaktadır ve sizlerden gelen fotograf ve bilgilere istinaden verilmektedir.
- Antibiyotik önerilerinde unutulmaması gereken şey kafes içerisinde yer alan tüm ek destekleyicileri çıkararak uygulama yapmanız önerilir.
- Antibiyotiklerin bir çoğu mineral bloklar, sübye kemiği gibi, grit gibi mineral içerikleri ile etkileşerek etken özelliklerini kaybedilir.
- Doğru yorum için mutlaka temiz ve görünür resim ya da video yüklemeniz önerilir.
- Yer alan bilgiler sadece tavsiye niteliğinde verilmektedir.
- Bir tedavi uygulanırken başka bir tedaviyi ek olarak uygulamak her iki tedaviyi de geçersiz kılabilir.

Reunal

Takipçi Üyemiz
Adı
Ahmet
Soyadı
Ergün
İç mantar tedavisi uygulayın.

Zolax X mg kullanabilirsiniz. ( X mg. her kapsüldeki etken maddedir) 100mg / 1 lt suya karıştırın. (iyice karışsın)

1 var 1 yok şeklinde 5 uygulama. 10 gün sonunda 3 gün probiyotik ile işlemi tamamlamış olursunuz.

geçmiş olsun.

notu okuyunuz lütfen;

Not:
- Hastalıklar için birinci yapılması gereken VETERİNERE gitmektir.
- Burada yer alan bilgiler sadece yorumlardan oluşmaktadır ve sizlerden gelen fotograf ve bilgilere istinaden verilmektedir.
- Antibiyotik önerilerinde unutulmaması gereken şey kafes içerisinde yer alan tüm ek destekleyicileri çıkararak uygulama yapmanız önerilir.
- Antibiyotiklerin bir çoğu mineral bloklar, sübye kemiği gibi, grit gibi mineral içerikleri ile etkileşerek etken özelliklerini kaybedilir.
- Doğru yorum için mutlaka temiz ve görünür resim ya da video yüklemeniz önerilir.
- Yer alan bilgiler sadece tavsiye niteliğinde verilmektedir.
- Bir tedavi uygulanırken başka bir tedaviyi ek olarak uygulamak her iki tedaviyi de geçersiz kılabilir.
Tmm Faruk abi

Hbuse

Yeni Üyemiz
Adı
Buse
Soyadı
Ekici
Merhaba benim kuşumda şuan aynı durumda ge oral kullanıyorum ikinci günü ama bildiginiz su yapıyor lütfen yardımcı olabilirmisiniz