BU BENİM KÜMESİMİN DOĞRULARI(selahattin güçlü)

omeradam

Uzman Üyemiz
Adı
ömer
Soyadı
adam
mama yaparken daha doğrusu tarif alırkenki en büük sıkıntı ölçü oluyor bana göre
selahattin abi 1-12 arasının ölçüü nedir  ? hepsini eşitmi veriyorsunuz

mustafa karaeli

Uzman Üyemiz
Adı
Mustafa
Soyadı
KARAELİ
ömer adam' Alıntı:
mama yaparken daha doğrusu tarif alırkenki en büük sıkıntı ölçü oluyor bana göre
selahattin abi 1-12 arasının ölçüü nedir  ? hepsini eşitmi veriyorsunuz
Evet Ömer aynen öyle hepsi eşit olacak.Mesela 1'er kg.

GürkanGÜNER

Yeni Üyemiz
Adı
Gürkan
Soyadı
GÜNER
slm selahattin usta öncelikle bu siteyi kurup böyle güzel bir ortamı bize sağladığınız ve bilgi paylaşımınız için teşekkür ederim.

ben muhabbet üretimi konusunda daha yeniyim.mama tarifinizde bira mayasından bahsetmişsiniz marka olarak bierhefe var elimde daha önce güvercinler için kullanıyordum üzerindede güvercin resimleri var muhabbetler için kullansam olurmu acaba fark varmıdır muhabbetler için uygun olurmu??

kervanser

Sayfa Yöneticisi
Yönetici
Web sitesi
www.muhabbetkusuureticileri.org
Adı
Selahattin
Soyadı
GÜÇLÜ
GürkanGÜNER' Alıntı:
slm selahattin usta öncelikle bu siteyi kurup böyle güzel bir ortamı bize sağladığınız ve bilgi paylaşımınız için teşekkür ederim.

ben muhabbet üretimi konusunda daha yeniyim.mama tarifinizde bira mayasından bahsetmişsiniz marka olarak bierhefe var elimde daha önce güvercinler için kullanıyordum üzerindede güvercin resimleri var muhabbetler için kullansam olurmu acaba fark varmıdır muhabbetler için uygun olurmu??
AYNI BİRA MAYASIDIR KULLANABİLİRSİN

orhankupeli

Takipçi Üyemiz
Adı
orhan
Soyadı
küpeli
Abıcım mama yapacagım da forumda 2 cesıt tarıfınızı buldum bırı bu 20 maddelık karısım dıgerı o kek halınde yaptıgınız hangısını tavsıye edersınız