BURSABORDER.(fıfe fancy) DERKEN İLK MUHABBET YAVRULARIDA GELDİ.

blackwolf

Takipçi Üyemiz
Adı
Murat
Soyadı
ALP
Öncelikle çok nadir görülen beyaz ve albino olmadıkları halde yavrularında albino çıkan fıfe fancy çiftimin 3.batın yavrularını besleyişi.
Yeşil olan erkek fıfe fancy2013 Bursa yarışmasında derecelidir.

21062013178

Bunlarda baba sarı,anne yeşil olup en küçük yavruları albino çıkan çiftim.Çekim 4 gün öncenin çekimidir.En küçük yavrunun gözleri dün açıldı,kırmızı kırmızı bakıyor tüy renklerini bekliyorum.Bu site yüzünden kıvrık gagalılara bulaştım,ama açıkçası memnunda oldum.

21062013179

Videolar cep çekimidir,kalite düşüklüğünden dolayı üzgünüm.Haftasonu daha güzel çekimler koyacağım...

Utku SAYÜN

Takipçi Üyemiz
Adı
Utku
Soyadı
Sayın
Murat ALP.' Alıntı:
Öncelikle çok nadir görülen beyaz ve albino olmadıkları halde yavrularında albino çıkan fıfe fancy çiftimin 3.batın yavrularını besleyişi.
Yeşil olan erkek fıfe fancy2013 Bursa yarışmasında derecelidir.

21062013178

Bunlarda baba sarı,anne yeşil olup en küçük yavruları albino çıkan çiftim.Çekim 4 gün öncenin çekimidir.En küçük yavrunun gözleri dün açıldı,kırmızı kırmızı bakıyor tüy renklerini bekliyorum.Bu site yüzünden kıvrık gagalılara bulaştım,ama açıkçası memnunda oldum.

21062013179

Videolar cep çekimidir,kalite düşüklüğünden dolayı üzgünüm.Haftasonu daha güzel çekimler koyacağım...
Hayırlı üretimlerr . bye

blackwolf

Takipçi Üyemiz
Adı
Murat
Soyadı
ALP
Sercan MİZRAKLİ' Alıntı:
hayırlı ve bol kazanclı uretımler dılerım
Aman üstadım ne kazancı??Ben sadece amatörce uğraşıyorum....Sadece orjinal ve vasıflı kuşlar beslemeye çalışıyorum.4 çift kanarya ve 2 çift muhabbet var.Hepsi bu  ::)