çiftim hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ersan

Takipçi Üyemiz
Adı
ersan yiğit
Soyadı
yiğit
Yaklaşık 20 gündür bende olan çiftimin bazı değişik hareketleri başladı mesela dişi poposunu tamamen temizledi  erkekte dişi çiftleşmek istemeyince aşırı agresiflikler başladı hatta bazen dişiyi baya hırpalıyor dişi ise arda erkeğe çiftleşme konusunda arada çiftleşecekmiş gibi yapıyor işteoldu diyorumm yine kuyruğu kaldırmıyor acaba bunlar olumlu gelişmelermi. ???

ERGÜNAHSAP

Uzman Üyemiz
Adı
Şahin
Soyadı
GÜNGÖR
Dişi kendisini tamamen hazırlamadan olmaz. Sabredin yeter

ersan

Takipçi Üyemiz
Adı
ersan yiğit
Soyadı
yiğit
Ya ben ne soruyorum siz ne diyosunuz.bu hareketlerin ne manaya geldiğini sordum siz sırf mesaj olsun diye sabret diyosunuz..

ilker

Uzman Üyemiz
Adı
ilker
Soyadı
ERTÜRK
KUŞ DİLİNİ ÖĞRENEMEDİK DAHA KUŞLARIN DEĞİŞİK HAREKETLERİ OLABİLİYOR
ERKEĞİN KIZGIN DİŞİN HAZIRDEĞİL ERKEK SIKIŞTIRDIKÇA DİŞİ NEYAPACAGINI BİLEMİYORDUR

Ahmet SALMAN

Uzman Üyemiz
Web sitesi
www.asmobilya.net
Adı
Ahmet
Soyadı
SALMAN
ilker ertürk' Alıntı:
KUŞ DİLİNİ ÖĞRENEMEDİK DAHA KUŞLARIN DEĞİŞİK HAREKETLERİ OLABİLİYOR
ERKEĞİN KIZGIN DİŞİN HAZIRDEĞİL ERKEK SIKIŞTIRDIKÇA DİŞİ NEYAPACAGINI BİLEMİYORDUR
ayıp sana ilker ertürk nasıl öğrenemezsin sen kuş dilini

kervanser

Sayfa Yöneticisi
Yönetici
Web sitesi
www.muhabbetkusuureticileri.org
Adı
Selahattin
Soyadı
GÜÇLÜ
ersan' Alıntı:
Ya ben ne soruyorum siz ne diyosunuz.bu hareketlerin ne manaya geldiğini sordum siz sırf mesaj olsun diye sabret diyosunuz..
Ersan kardeşim bu tarz yazışmalar yanlış sana cevap veren arkadaşlar senden hayli yaşlı sana lütfedip cevap vermişler lütfen yazdıklarına dikkat et

sorduğun sorunun cevabı sen beğenmesende şudur dişi kuşun hazır değil hazır olunca çiftleşme gerçekleşecektir bunun içinde sabır gerekir çifleşmeyi hızlandırmak içinde kızıştırıcı (nijer) ve E vitamini takviyesi yapman lazım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...