depoda kus besliyecem

elenor

Yeni Üyemiz
Adı
onur
Soyadı
ylmaz
evimin deposu baya muntazam daha bu sabah muhabbet kuşu bseliyecem diye temizledım.1-2 güne kadar 1.30 genişliginde 1 metre yüksekliginde orta boylarda salma yaptıracam ve yavas yavas üretime baslıyacam yalnız en büyük sorun kışın ISITMA işini nasıl yapacam bilmiyorum bilgisi olan varsa yardım ederse sevinirim

KurKur

Uzman Üyemiz
Adı
Yılmaz
Soyadı
KURŞUN
    Kış aylarında deponuzdaki ısı kaç dereceye kadar düşüyor ?
    MuhabbetKuşları soğuğa dayanıklıdır, Cereyan (Hava Akımı) ayrı bir konu tabii..
    Doğalgaz kaynaklı petek sistemi yahut kat kaloriferi Sağlık olan dır.. Soba sistemi dumanından,külünden ve ısı değişikliklerinden dolayı tavsiye edilmiyor..

ilker

Uzman Üyemiz
Adı
ilker
Soyadı
ERTÜRK
yılmaz arkadaşımın dediği gibi soğa dayanıklıdır sizin kulanacagınız kuşları koyacagınız yerde  elektirik varsa ısıtıcı

elenor

Yeni Üyemiz
Adı
onur
Soyadı
ylmaz
öncelikle saolun bilgilendirdiginiz için deponun büyüklügü 4-5 metrekare ufak biyer  oraya salma yapacam ama ısı sorunu ve ışık sorunu var depoda elektr.  yok ışığı komsudan çekecem de ısıtıcı koymayı düşünüyorum aksamlar soguk olur sakaryada ama ısıtıcının ışıgından rahatsız olurlar mı ?

kervanser

Sayfa Yöneticisi
Yönetici
Web sitesi
www.muhabbetkusuureticileri.org
Adı
Selahattin
Soyadı
GÜÇLÜ
4-5 metrekare ufak biryer kafesleri de koyunca hacim biraz daha ufalacaktır içlerine koyacağınız kuşlarda kendi vucut ısılarıyla kmesi ısıtabilirler belkide ısıtıcıya gerek kalmayacak siz başlayın ısı durumunu düşünmeyin derim ben

elenor

Yeni Üyemiz
Adı
onur
Soyadı
ylmaz
saolun abilerim depoda beslememin tek nedeni ev babamın kuştan nefret etmesi benimde tam tersine kuş hastalıgım var onun için depou temizledim 1-2 güne marangoz arkadsım vardı meslek lisesinden arkadsım onunla yapacaz bir salma allah izin verirse güel fiyata da yavru bulursak başlıyacaz bir yerden bilgi veren abilerime teşekkürler

Ahmet SALMAN

Uzman Üyemiz
Web sitesi
www.asmobilya.net
Adı
Ahmet
Soyadı
SALMAN
elenor' Alıntı:
saolun abilerim depoda beslememin tek nedeni ev babamın kuştan nefret etmesi benimde tam tersine kuş hastalıgım var onun için depou temizledim 1-2 güne marangoz arkadsım vardı meslek lisesinden arkadsım onunla yapacaz bir salma allah izin verirse güel fiyata da yavru bulursak başlıyacaz bir yerden bilgi veren abilerime teşekkürler
ALLAH gönlüne göre versin onur inşallah güzel olur,önemli olan niyetine girmek,niyetine girdinmi yaparsın,planlı ve programlı gitmeni tavsiye ederim,güzel fiyattan ziyade güzel kuş bulmanıda tavsiye ederim

elenor

Yeni Üyemiz
Adı
onur
Soyadı
ylmaz
ahmet abi saolasın kuşun güzelligi de çok büyük etkende bu siteyi bayadır takip ediyorum kus fiyatlarında  aranızda hep 17-17 gibi fiyatlarda satıldıgını ysxıyorsunuz sakaryada bu fiyatlar en ıskarta kuş 30 tl den başlıyor  :'(  sıkıntı orada