Hadi gelin kendimizi tanıtalım

kervanser

Sayfa Yöneticisi
Yönetici
Web sitesi
www.muhabbetkusuureticileri.org
Adı
Selahattin
Soyadı
GÜÇLÜ
Siteye üye olmuş sitede yazan ve yazmayan arkadaşlarımızın,kardeşlerimizin,abilerimizin eğer kendileri isterse Kendimizi tanıtalım bölümünde kendilerini tanıtabilirler bizlerde arkadaşlarımızı yakından tanımış oluruz saygılar

ercanyuksel

Takipçi Üyemiz
Adı
ercan
Soyadı
yüksel
aslen elazığ paluluyum ama malatyamerkezde yaşıyom mesleklisesine gidiyom son sınıf öğrencisiyim elektrik elektronk bölümünü okuyorum allah nasip ederse elktr  elektronk mühendisliğini okumak istiyorum siyah  saçlı siyah gözlüyüm resmdede göründüğü gibi yaşm 20 öğrenciyim genelde arkadaş çebresini pek sevmem takılmam hep zarar olduğu için bu yüzden hayvanları daha çok seviyorum ve bir çift muhabbet kuşu besliyorum zamanınm çoğu okul ve dersane arsasında geçiyo elimden geldiğnce kuşlarımada zaman ayırıyom ama ünlk sularını tazelerm yemlerini temizlerm babam diyo kuşlar hakkında öğrendiğini derslerde öğrensen profösör olursun:) kuşları çok seviyorum kızmalarına rağmen besliyorum ewde  ;) ;) ;)

kinzavas

Uzman Üyemiz
Adı
fatih
Soyadı
ay
aslen gürcistan batum' luyum fakat erzurum ili nufusuna kayıtlı bir gürcüyüm.
afyon da ikamet ediyorum.
kanatlı hayvan sevdalısıyım.
doğa sporları , tarım , yüzme , motor sporları diğer ilgilendiğim hobilerim dir.
turizm de çalışıyorum.
tüm doğa ve hayvan sevdalılarına saygı ve selamlarımı gönderiyorum....