Haftalık kürüm.

kyler

Uzman Üyemiz
Web sitesi
www.hobihanem.com
Adı
M. Yalçın
Soyadı
Yılmaz
Arkadaşlar kuşlarıma yaptığım haftalık bakımı sizlere aktarmak istiyorum. 10 takım kuş içindir. Eksiğim yada fazlam var ise ona göre periyotları ve yaptıklarımı değiştirmek istiyorum.

pazartesi : vitaform - vitasand'lı su - taze yem
salı            : depominli su - taze yem - bir dilim elma
çarşamba : vitaform - vitasand'lı su - taze yem
perşembe : vitaform - vitasand'lı su - taze yem
cuma        : elma sirkeli su - taze yem
cumartesi : vitaform - vitasand'lı su - taze yem - bir yaprak kıvırcık yada ıspanak
pazar          : vitaform - vitasand'lı su - taze yem

Yavrulu kuşlara günlük mama.
Haftada 2 gün kafes alt değişimi - bazen günlük de olabiliyor.
Aylık kafes yıkamaları
Saygılar...

Yahya SAYIN

Uzman Üyemiz
Adı
Yahya
Soyadı
SAYIN
Mehaba;
Siz bu programı herhafta aynen uyguluyorsanız, benim kendi görüşüm yarardan çok zarar verir.Çünkü Vitaform aynı zamanda bir antibiyotiktir, kuşlara bu kadar antibiyotik yüklemek zarar verir...Yahya sayın ant.

cem

Üyemiz
Aynı fikirdeyim , ben şahsen hastalık olmadan belli periyotlar ile antibiyotik verilmesi taraftarı da değilim , bu tür bakılan kuşların bağışıklık sistemleri gelişmiyor ve dolayısı ile birkez rutinden çıktıktan sonra yaşama ihtimalleri düşük oluyor .

kyler

Uzman Üyemiz
Web sitesi
www.hobihanem.com
Adı
M. Yalçın
Soyadı
Yılmaz
Anladım. Normal suya vitamin koymak için hangisini kullanmayılım. Bu kutusu kırmızı olandan kullanıyorum vitasand die hatırlıyorum. ondan dolayı yazdım. Yoksa direk çeşmeden doldurup mu koyayım suları.

cem

Üyemiz
Herkezin kendi tercihi var aslında , ben aminovit forte ile beraber soluvite D breeder kullanıyorum .

Supervit , avivit başka üreticilerden duyup hatırladıklarım .

Haftada ikikezden fazla kullanmayın

cem

Üyemiz
Sadece taze su en iyisi değil , tavsiyem haftada iki kez depomin , bir kez aminovit forte , 1 günde elma sirkesi diğer günler sadece su kullanmanız

kyler

Uzman Üyemiz
Web sitesi
www.hobihanem.com
Adı
M. Yalçın
Soyadı
Yılmaz
anladım bende birgün depomin birgün elma sirkesi birgünde vitaminden yanayım. birgün sonralarıda taze sudan yanayım. amino forteyi nerden temin edebilirim. Yada fiyatı kullanımı hakkında bilgi verirmisiniz biraz.

kyler

Uzman Üyemiz
Web sitesi
www.hobihanem.com
Adı
M. Yalçın
Soyadı
Yılmaz
ufak şişelerde olanı varsa onlardan almak en iyisi sanırım. 1 litre 10 kuşa bir ömür yeter düşüncesindeyim. Bilgi paylaşım için tşk ediyorum. Saygılar.

kyler

Uzman Üyemiz
Web sitesi
www.hobihanem.com
Adı
M. Yalçın
Soyadı
Yılmaz
tşk ederim. Elimden geldiğince bieşyler yapmaya çalışıyorum. Eksiklerimi tamamlamaya çalışıyorum.

kervanser

Sayfa Yöneticisi
Yönetici
Web sitesi
www.muhabbetkusuureticileri.org
Adı
Selahattin
Soyadı
GÜÇLÜ
yalçın ,yahya arkadaşıma katılıyoum bu haftalık programı yarardan fazla zarar verir programdaki verdiğin herbir şeyi haftada 1 kere ver bu kuşların tatlı suyada ihtiyaçları var ... ha ben memnunum diyorsan o ayrı konu çünkü o senin doğruların oluyor

kyler

Uzman Üyemiz
Web sitesi
www.hobihanem.com
Adı
M. Yalçın
Soyadı
Yılmaz
Selahattin abi burda önemli olan en doğruyu en iyisini ve kuşlarında bu kürü uyguladıktan sonra verimlerini arttırmak için yapmaya çalışıyorum. Eksiklerim yada fazlalıklarım illaki vardır. sence neler eksik yada fazla söylersen oan göre düzenleme yaparım he ben hemde kuşlar rahat ederler.