Hasta kafesi resimleri

Serdar SÜRKECÜ

Uzman Üyemiz
Adı
Serdar
Soyadı
Sirkeci
Her üretimhanede olması gereken bir karantina kafesi modelleri, teşekkürler Selahattin abi.

Serdar SÜRKECÜ

Uzman Üyemiz
Adı
Serdar
Soyadı
Sirkeci
Selahattin abim yaparsan eğer yapım aşamasını ve kullandığın malzemeleri yazarmısın bende yapmak istiyorumda.

davut koç

Üyemiz
Adı
Davut
Soyadı
Koç
selahatin abi hastane kafeslerinde ampul veya florasan dan hariç ısıtmayı değişik nasıl bir malzeme kullana biliriz acaba. kafesi yapmaya başladım bu hafta sonuna kadar yaparım sanırım

kervanser

Sayfa Yöneticisi
Yönetici
Web sitesi
www.muhabbetkusuureticileri.org
Adı
Selahattin
Soyadı
GÜÇLÜ
davut resistans koyabilirsin ama bence hiç gerek yok en güzel ısıtma aracı lamba daha iyi bence  elektrik tesisatını yaparken ampul yerini ikitane koy ayrı ayrı yana bilsinler birde öyle bir muhafaza yapki ampul yansın ama ısıtmak için yansın ışığını icap ederse kamufle olabilsin nedemek istediğimi anlayabilmişsindir umarım iç kısmına termostat koy belli bir ısıya ayarladığında otomatik yansın sönsün içine ısı ölçer ve nem ölçer yeri yap yaparken iyi dizayn yap tamamen kafes gibi bir şey olmasın sonuçta yapacağın hasta kafesi terapi merkezi gibi olsun resimlerini aşama aşama çekip koyarsan güzel olur hade bakalım allah kolaylık versin

davut koç

Üyemiz
Adı
Davut
Soyadı
Koç
yarın çekmeye başlarım bu arada sizin gibi üstatın fikirleri çok önemli tecrübelisiniz bu konuda sizden öğreneceğimiz çok şeyler olduğuna eminim.

ulas

Üyemiz
Adı
ulaş
Soyadı
inan
buzdolapçıdan termostat isteyen arkadasa!...
her hangibir elektrikçiye git yada elektronik malzeme satan yerlere 5 ile 15 tl arasında analog termostatlar bulabilirsin.

Ramazan Demet

Uzman Üyemiz
Adı
Ramazan
Soyadı
Demet
geçen gün mergen kafesçısıne mlz almak için gitmiştim onlarda hasta kafesi çalışmaları yapıyorlar plastikli hammaddaden yapmışlar sıcaklık verince sıcaktan dolayı deforma olmuş demekki her plastikten olmuyormuş bilginiz olsun diye hatırlattım akadaşlar