İnce Tüy, Kalın Tüy nasıl belirlenir (Ayhan OTÇUOĞLU)

AyhanOtcuoglu

Site Moderatörü
Yönetici
Adı
Ayhan
Soyadı
OTÇUOĞLU
Arkadaşlar,
Tabii ki daha başka yollarıda vardır. Ben kendi bilgime göre sizlere br video hazırladım.
Keyifli Seyirler

Moderatör tarafında düzenlendi:

Ronay Ayk

Yeni Üyemiz
Adı
Ronay
Soyadı
ayk
Ağzınıza sağlık güzel paylaşım...

Yıllarca bir çok sitede bu konuda makaleler yazdım.Bu makaleleri ilk yayınlayanlardım.Tüy eşleşmesi üzerine çok çalışmam oldu gerek saha gerekse yabancı forumlarda , bu  forumda da yayınladığım eski makalem mevcut zaten tarihi baya eski...
Bu çalışmların üstüne daha fazla gidilmeli ,jo mannes bunu önceleri fark edip mikroskoplarla başka kümeslerdeki kuşların tüyleri ile kendi kümesinde ki kuşlarla karşılaştırdı.Yıllar yıllar önce showun temelini attı bu sayede ama ülkemizde bilimsel çalışmadan çok üreticilik ticaret demek olduğunda ilerleme zor gibi....

AyhanOtcuoglu

Site Moderatörü
Yönetici
Adı
Ayhan
Soyadı
OTÇUOĞLU
Ronay AYKOÇ,
Aslında ticari üretim ile hobi üretimi arasındaki farktan bahsetmek gerekiyor. Birde her ikisinde de bilinçli ve sürdürülebilir ile gelişigüzel üretim tarzlarını her iki tipte üretim yapanlarda görmek mümkün. Bu durumda bu iş hobi ve gönül işi olduğunu unutmadan bilgi talep edenlere bilgi sağlamak, ticari düşünenlere de karışmamayı kendi adıma seçiyorum.
Herkes istediği şekilde üretim yapabilir ama sonuçlarına da katlanmalıdır.

ibrsatt

Yeni Üyemiz
Adı
halil ibrahim
Ronay Ayk,
Hocam makalenizi bulamadım. Çalışmalarınıza nasıl ulaşabiliriz?

AyhanOtcuoglu

Site Moderatörü
Yönetici
Adı
Ayhan
Soyadı
OTÇUOĞLU
Ayhan OTÇUOĞLU' Alıntı:
Ronay AYKOÇ,
Aslında ticari üretim ile hobi üretimi arasındaki farktan bahsetmek gerekiyor. Birde her ikisinde de bilinçli ve sürdürülebilir ile gelişigüzel üretim tarzlarını her iki tipte üretim yapanlarda görmek mümkün. Bu durumda bu iş hobi ve gönül işi olduğunu unutmadan bilgi talep edenlere bilgi sağlamak, ticari düşünenlere de karışmamayı kendi adıma seçiyorum.
Herkes istediği şekilde üretim yapabilir ama sonuçlarına da katlanmalıdır.