ırkları değişik olan muhabbet kuşları

gökay tatar

Uzman Üyemiz
Adı
gökay
Soyadı
TATAR
benim sorum muhabbet kuşlarının mesela dişi çek erkek hollanda kuşu bunların eş alımın da yumurta tutmama sorunu olur mu yoksa olmaz mı? ben bunu çok merak ediyorum benim çiftlerim de bu sorun oluyor yavru için de ölü oluyor oluşmadan kanlanıyor oluşmuyor vs. bu sorunu nasıl çöze bilirim...

saygılarımla

KurKur

Uzman Üyemiz
Adı
Yılmaz
Soyadı
KURŞUN
  Problem olmaz, Embriyo ölümlerin sebepleri Ülke isimleriyle ilgili değildir..
  Ayrıca Hangimizin Kuşu SafKan dır ki ?  Hepsi Mutasyon; Hepsi hibrit zincirinin (Melez) birer parçası; Safkanlar Avustralya Bozkırlarında..

Serdar SÜRKECÜ

Uzman Üyemiz
Adı
Serdar
Soyadı
Sirkeci
Yılmaz KURŞUN' Alıntı:
  Ayrıca Hangimizin Kuşu SafKan dır ki ?  Hepsi Mutasyon; Hepsi hibrit zincirinin (Melez) birer parçası; Safkanlar Avustralya Bozkırlarında..
+1
senin kuşların kuluçka dönemini düzgün geçirmediği için embriyo ölümleri ile karşılaşıyorsun.

ERGÜNAHSAP

Uzman Üyemiz
Adı
Şahin
Soyadı
GÜNGÖR
Yılmaz KURŞUN' Alıntı:
+2

polarci

Takipçi Üyemiz
Adı
ismail
Soyadı
paşalar
Serdar SİRKECİ' Alıntı:
Yılmaz KURŞUN' Alıntı:
+1
senin kuşların kuluçka dönemini düzgün geçirmediği için embriyo ölümleri ile karşılaşıyorsun.
gokay abi serdar abının dedıgı gbı cıns farketmez  sonucta ingilizle  yerlıyı eşe atıp kırıyolar mesela  sorun orda  degıl  anne tam olarak yumurtaya yatmıyo olabılır gercı bugunlerde zor  ama  oda ısısı fazla ise cok sıcaktan yumurta  ıcınde kuruma ölme  olabılır bu sekıl sorunlardan kaynaklanıyor  cınsle  bı alakası yok yane

gökay tatar

Uzman Üyemiz
Adı
gökay
Soyadı
TATAR
sağ olun yanıtlınızdan dolayı bu yaban tv deki arkadaş  söylemiş idi benim de kafama takıldı :D