İstanbul İftar Organizasyonuna Ankara'dan Katılacaklar?

Serdar SÜRKECÜ

Uzman Üyemiz
Adı
Serdar
Soyadı
Sirkeci
Ankara ekibinden kimler istanbul iftar organizasyonuna katılacak arkadaşlar? burada bir liste oluşturalım, süre azaldı ona göre.

1- Serdar SİRKECİ

T

tolga baran

Guest
melesef güzel organizasyon ama şu iş güç telaşında yapamam gönlüm o iftarda olur ....

Serdar SÜRKECÜ

Uzman Üyemiz
Adı
Serdar
Soyadı
Sirkeci
tamam kuşun yavrusu için sıraya girelim hemen :) bu arada ankardan gelecek kimse yok sanırım beni yalnız bıraktı herkez.

KurKur

Uzman Üyemiz
Adı
Yılmaz
Soyadı
KURŞUN
Serdar SİRKECİ' Alıntı:
tamam kuşun yavrusu için sıraya girelim hemen :) bu arada ankardan gelecek kimse yok sanırım beni yalnız bıraktı herkez.
  Serdar Bey, daha zaman var, İnşAllah Size yol arkadaşı olacak kişilerde olacaktır..

ERGÜNAHSAP

Uzman Üyemiz
Adı
Şahin
Soyadı
GÜNGÖR
Keşke olabilse ama işlerden başımı bile kaşıyamıyorum.

T

tolga baran

Guest
Oğuzum aslan kardeşim ALLAH Gönlüne göre versin gelirsem haberin olur merak etme ....

kervanser

Sayfa Yöneticisi
Yönetici
Web sitesi
www.muhabbetkusuureticileri.org
Adı
Selahattin
Soyadı
GÜÇLÜ
Serdar  şimdi ramazan ve bayram arifesi, şehir dışında olan arkadaşların gelmemesi normaldir eğer gelemiyorlarsa onları başka bir organizyonda bekleriz
sende bekarlığın avantajını kullan ve gel seni tekde olsan kesinlikle seni bekliyoruz bekliyoruz

Ahmet SALMAN

Uzman Üyemiz
Web sitesi
www.asmobilya.net
Adı
Ahmet
Soyadı
SALMAN
Selahattin GÜÇLÜ' Alıntı:
Serdar  şimdi ramazan ve bayram arifesi, şehir dışında olan arkadaşların gelmemesi normaldir eğer gelemiyorlarsa onları başka bir organizyonda bekleriz
sende bekarlığın avantajını kullan ve gel seni tekde olsan kesinlikle seni bekliyoruz bekliyoruz
+1

Serdar SÜRKECÜ

Uzman Üyemiz
Adı
Serdar
Soyadı
Sirkeci
Pazar günü bi aksilik çıkmazsa inşallah aranızda olacağım :) (bu arada evlenmememin faydalarını sıkça görüyorum ) :D