Kuşlarım çiftleşmiyor.

Aydin58

Yeni Üyemiz
Adı
Aydın
Soyadı
Aydınoğlu
Kuşlarım çiftleşmiyor.Mama, kızıştırıcı, nijer vs hepsini abartmadan uyguladım.Öpüşüyolar birbirlerini kaşıyorlar.Dişi çok nadiren yuvalığa giriyordu.10 gün ayırdım.Erkek yuvalık olan kafeste kaldı.5 gün önce birleştirdim.Ama çiftleşme olmadı henüz.DİŞİ 9 aylık, erkek yaklaşık 2 yaşında.7 aydır beraberler.1 metre yüksekteydiler, bugün 2 metre yükseğe koydum.yem vs harici rahatsız etmiyorum sadece arada uzaktan gözlemliyorum.Sizce çiftleşme olur mu?IMG-20200603-WA0016.jpg

Aydin58

Yeni Üyemiz
Adı
Aydın
Soyadı
Aydınoğlu
Kuşlarım çiftleşmiyor.Mama, kızıştırıcı, nijer vs hepsini abartmadan uyguladım.Öpüşüyolar birbirlerini kaşıyorlar.Dişi çok nadiren yuvalığa giriyordu.10 gün ayırdım.Erkek yuvalık olan kafeste kaldı.5 gün önce birleştirdim.Ama çiftleşme olmadı henüz.DİŞİ 9 aylık, erkek yaklaşık 2 yaşında.7 aydır beraberler.1 metre yüksekteydiler, bugün 2 metre yükseğe koydum.yem vs harici rahatsız etmiyorum sadece arada uzaktan gözlemliyorum.Sizce çiftleşme olur mu?Ekli dosyayı görüntüle 8840
IMG-20200603-WA0019.jpgIMG-20200603-WA0020.jpg

Femirleroğlu

https://www.instagram.com/faruk_emirleroglu/
Yönetici
Web sitesi
www.instagram.com
Adı
Faruk
Soyadı
Emirleroğlu
erkek kuşunuz tüyde bu bir sebep olabilir.
diğer bir yandan da eylül ayını bekleyin, sıcaklarda eşe atmayın. sadece tavsiyedir.

tüy için de buğday çimlendirme, yulaf servis edebilirsiniz.

Maşallah, resimlerden de kuşlarınızın neşesinin yerinde olduğunu görüyorum.

ufak bir rica da instagramda takip edebilirseniz sevinirim. sadece ricadır.

Teşekkürler,

Aydin58

Yeni Üyemiz
Adı
Aydın
Soyadı
Aydınoğlu
erkek kuşunuz tüyde bu bir sebep olabilir.
diğer bir yandan da eylül ayını bekleyin, sıcaklarda eşe atmayın. sadece tavsiyedir.

tüy için de buğday çimlendirme, yulaf servis edebilirsiniz.

Maşallah, resimlerden de kuşlarınızın neşesinin yerinde olduğunu görüyorum.

ufak bir rica da instagramda takip edebilirseniz sevinirim. sadece ricadır.

Teşekkürler,

Teşekkürler.Dediklerinizi uyguluycam.Kızışma durumları nedir sizce?Neşeleri yerinde valla çocuğum gibi bakıyorum.Yemleri mamaları vitaminleri taze suları vs herşeyleri var.İnstagramdanda takip ederim.

Femirleroğlu

https://www.instagram.com/faruk_emirleroglu/
Yönetici
Web sitesi
www.instagram.com
Adı
Faruk
Soyadı
Emirleroğlu
erkek cere renginden kızışmış gibi duruyor ancak dişinin biraz daha ihtiyacı var gibi.
ancak dediğim gibi eylül ayını bekleyin.
ağustos 15 de erkekği tekleyin, eylül 1 dişiyi yanına verirsiniz.

ben de şimdiden teşekkür ederim :)

rabbani

Uzman Üyemiz
Adı
ÜNAL
Soyadı
YILMAZ
yazdıklarınız biraz daha sabırlı olun ve fazla kuşların alanına mudahale etmeyın ayırmak farklı yerlere taşımak v.b gibi yazdıklarınız olumlu bekleyın inş. görürsunuz nasibse