Maltepede yeni bir üretici ziyareti daha (baykuş petshop)

youngdede

Üyemiz
Adı
gökhan
Soyadı
soydan
Herkese merhaba abilerim,arkadaşlarım bugün yeni bir üretimhaneyi gezme fırsatı buldum.Maltepede gittiğim baykuş petshop bildiğimiz petshop tarzında biyer degil sadece muhabbet kuşları var.Kuşların tamamı belçika,almanya,hollanda gibi ülkelerden alınıp getirtilmiş.Şimdide damızlık ve yavru olarak satışı ve üretimi yapılıyor.Buranın sahibi şenol bey isimli bir abime ait kendiside konuşkan ve güler yüzlü.Kendisinin sitemizden haberi yoktu ve anlattım üye olmasını aramıza katılmasını istedim yakın zamanda aramızda görürüz.Kendisini bir yumurta maması bayiliği sayesinde buldum. Facebook adresinden adresini aldım ve ziyaret ettim.Kuşların %90ı jumbo ve show kuşlar kafesler, üretim ortamı temiz beğendim sizde ziyaret edebilir kuş alışverişi yapabilirsiniz.Herkese üretimlerinde başarılar diliyorum.Görüşmek üzere                                                               

Şeker

Yeni Üyemiz
Adı
Muradiye
Soyadı
Sağdıç
En yakın zamanda ben de gidicem güzel görünüyor bir de yakından görmek lazım tabi kuşları.  evil_idea

Baykuş Üthalat

Yeni Üyemiz
Adı
Şenol
Soyadı
Geyin
Selamlar,
Gökhan SOYDAN arkadaşımızın söylemesi ile üye oldum forum'a. Kendisi bugün dükkanımızı ziyaret etti. Sohbet ettik. Alışveriş yaptı. Beyefendi bir insan.
Söyledikleri için Teşekkür ederim.

Baykuş İthalat olarak herkes'i işyerimize bekleriz. Alışveriş şart değil. Her daim sıcak çayımız var. (Gökhan, bugün rahatsızdım. Düşünemedim. Sözüm olsun)
Bilgi alışverişinde bulunabiliriz. Kuşlarımız Avrupa'dan ithal gelmekte. Şu an kendimiz ithalat yapmıyoruz. Sipariş ile getirtiyoruz. hali hazırda sadece
Orjinal damızlık Çek kuşları ve iyi kalite, orta ve normal kalite olmak üzere Şov jumbolarımız var. Kuşlarımız her zaman Aşılı ve karantina dan çıkmış temiz kuşlardır.
Hazır eşe gelmiş takımlarımız da var. Fiyatlarımız ithalatçı fiyatları gibi değil fakat her türlü arkadaşımıza elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz.

ADRES: Bağlarbaşı mah. cemalbey caddesi no:54 Maltepe/İSTANBUL
TEL: 0(216)3997959
GSM: 0(531)7259640

ADRES TARİFİ: Maltepe merkeze yakın BÖLGE HASTANESİ' nin önündeki ışıklardan E-5 e doğru çıkarken 400m kadar yukarı da.
ya da, E-5 huzurevi metro istasyonu ile Gülsuyu metrosu arasında Rakıcıoğlu ve Temel makina' nın önündeki yaya üst geçidinden
sahil tarafına doğru inerken 400m kadar aşağıda.