mantar ve tedavisi

senelahmet

Takipçi Üyemiz
Adı
Ahmet
Soyadı
Şenel
ben 1 hafta önce erkek kuşumu tek parmağında mantar çıktığını fark ettim. sonra babama söyledim babam eczacı olduğundan tendirdiyot süreriz dedi. ben bu konuyu sizlerlede paylaşmak istedim hangi çözümü önerirsiniz dişi olan kuşa bulaşmasını istemiyorum ....teşekkürler.

BISMARCK

Uzman Üyemiz
Adı
EKREM AYKUT
Soyadı
BAL
Mantarlı bölgeye sabah akşam günde iki kez yedire yedire VAZELİN sürün.Vazelin mantarlı bölgedeki mikropların hava almasını engelleyecek ve onları öldürecektir.Kabuklanma varsa vazelinli yerdeki deri yumuşayacaktır.

KurKur

Uzman Üyemiz
Adı
Yılmaz
Soyadı
KURŞUN
    Ekrem Bey'e katılıyorum. Zira Ekrem beyin Ciddi derecede mantar enfeksiyonu kapmış bir MuhabbetKuşunu kurtardığını hatırlıyorum..

Vazelin, bakterinin hava ile irtibatını kesecek ve Bakteri boğularak ölmüş olacaktır. Geçmiş olsun diliyorum..

Yahya SAYIN

Uzman Üyemiz
Adı
Yahya
Soyadı
SAYIN
Yılmaz KURŞUN' Alıntı:
    Ekrem Bey'e katılıyorum. Zira Ekrem beyin Ciddi derecede mantar enfeksiyonu kapmış bir MuhabbetKuşunu kurtardığını hatırlıyorum..

Vazelin, bakterinin hava ile irtibatını kesecek ve Bakteri boğularak ölmüş olacaktır. Geçmiş olsun diliyorum..
+1

ilker

Uzman Üyemiz
Adı
ilker
Soyadı
ERTÜRK
BISMARCK' Alıntı:
Mantarlı bölgeye sabah akşam günde iki kez yedire yedire VAZELİN sürün.Vazelin mantarlı bölgedeki mikropların hava almasını engelleyecek ve onları öldürecektir.Kabuklanma varsa vazelinli yerdeki deri yumuşayacaktır.
:)