muhabbet çiftlerim

ilker

Uzman Üyemiz
Adı
ilker
Soyadı
ERTÜRK
Arkadaşlar buğün itibarıyla nisan ayında kuşlarımdan aldığım yavrularla altmış takım kuşum oldu sizlerle paylaşmak istedim yavrularımdan bir kaçı yumurtladı

BISMARCK

Uzman Üyemiz
Adı
EKREM AYKUT
Soyadı
BAL
Hayırlı olsun İlker Bey.Çiftlerinizin resimlerini de eklersiniz artık.

ilker

Uzman Üyemiz
Adı
ilker
Soyadı
ERTÜRK
resimleri ekleyecemde kalpazanlıktan kartı değiştiremiyorum kart resim çekiyor okuyucuda açmıyor

blackdevil41

Uzman Üyemiz
Adı
Hilmi
Soyadı
AKYILDIZ
ilker bey kartınızda virüs olabilir benimde başıma geldi fotoğrafçıda sildirdim

Yahya SAYIN

Uzman Üyemiz
Adı
Yahya
Soyadı
SAYIN
ilker ertürk' Alıntı:
Arkadaşlar buğün itibarıyla nisan ayında kuşlarımdan aldığım yavrularla altmış takım kuşum oldu sizlerle paylaşmak istedim yavrularımdan bir kaçı yumurtladı
İlker bey kuşlarınızın ve kümesinizin birkaç kare resmini eklerseniz paylaşım daha güzel olacak...:) Hayırlı olsun.

KurKur

Uzman Üyemiz
Adı
Yılmaz
Soyadı
KURŞUN
  İlker, Allah Arttırsın Abi, Nice nice 60'lara..

ilker

Uzman Üyemiz
Adı
ilker
Soyadı
ERTÜRK
ABİLER TEŞEKÜRLER BİLGİSAYAR YAVAŞ ÇALIŞIYOR RESİMLERİ MASA ÜSTÜNE ATTIM SİTEYE ATAMIYORUM YILMAZ SELAHATTİN ABİYLE DEDİĞİNİZ GİBİ YAPTIM HATIRLARSAN DUVARI ARADAN KALDIRDIM KATLI KAFESLERİ DUVARA DİZDİM BİRDE  İKİ BAŞA SALMAYIDA İKİNCİ ODANIN ÇAMIN ALTINA YAPTIM

kervanser

Sayfa Yöneticisi
Yönetici
Web sitesi
www.muhabbetkusuureticileri.org
Adı
Selahattin
Soyadı
GÜÇLÜ
ilker seni kutluyorum 4 ay evvel benden aldığın 25 takım kuşlarla 60 takıma çıkarıpta ve yavrularının yavru almaya başladıysan sana 41 kere maşallah diyorum allah senin gönlüne göre versin fakat derslerinede çok güzel çalışmıssın ayrıca iyibir talebe olduğun için ayrıca kutluyorum ;)

ilker

Uzman Üyemiz
Adı
ilker
Soyadı
ERTÜRK
Daha öncede yazmıştım kuşları selahatin abiden aldım sorun da yaşadım fakat benim için derste oldu selahattin abiye özel ileti olarakta teşekür ettim sizin huzurlarınız tekrar teşekür ederim yavru dişilerden sorunlu dişileride değiştirdim allah gönlüme göre verdi inşallah tüm arkadaşlarda emeklerinin karşılığını alır başlarda kendi dükanıma yetecek kadar dedim ama başlayınca yerim altmış takım alınca hedef altmış dedim buğün oldu herkeze paylaşımları için tekrar tekrar teşekürler (üretimhaneden birkaç resim atacam kısa zamanda)

ilker

Uzman Üyemiz
Adı
ilker
Soyadı
ERTÜRK
Selahattin GÜÇLÜ' Alıntı:
ilker artık bize keçimi çevirirsin deve mi keserrsin bilmem ona göre hazırlığını yap ;)
başımın üstünde yerin var arkadaş demiş sevenlerin listesini yap diye benide yaz abi :D ABİ BURSAYA GİDELİM İFTARA