muhabbetkuşları.org.yöneticilerinin ziyareti

CüN£yT

Yeni Üyemiz
Web sitesi
www.muhabbetkuslari.org
Adı
Cüneyt
Soyadı
Doğan
Bende yönetim kadrosundanım fakat buluşmak için uzaktayız.İstanbul nere Kıbrıs nere :) ama bir gün olur ölmezsek inşallah buluşacağımıza eminim.Bu kareleri gördükçe mutlu oluyorum.Bu arada Cemal abimin anlına birşey olmuş sanırım geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum :) Uzaklarda olsakta bu internet sayesinde güzel dostluklar kuruluyor.

Saygılarımla.Hayırlı ramazanlar.

CeMalT

Uzman Üyemiz
Web sitesi
www.Muhabbetkuslari.Org
Adı
CemaL
Soyadı
Tanış
Öncelikle selahattin abimize bir kez daha teşekkür ediyorum bizi ağırladığı için.

Geçmiş olsun dilekleriniz için  teşekkür ederim. Pek önemli bir şey değil 15 kişinin arasına daldım olsu  bu kadarı da  kaşıma ve bacağıma bıçağı yedim ama onlardan bir kaçıda tanınmayacak duruma geldi.

Ahmet SALMAN

Uzman Üyemiz
Web sitesi
www.asmobilya.net
Adı
Ahmet
Soyadı
SALMAN
CemaL TANIŞ' Alıntı:
Öncelikle selahattin abimize bir kez daha teşekkür ediyorum bizi ağırladığı için.

Geçmiş olsun dilekleriniz için  teşekkür ederim. Pek önemli bir şey değil 15 kişinin arasına daldım olsu  bu kadarı da  kaşıma ve bacağıma bıçağı yedim ama onlardan bir kaçıda tanınmayacak duruma geldi.
geçmiş olsun kardeş,yapabileceğimiz bişey varsa yardımcı olalım

CeMalT

Uzman Üyemiz
Web sitesi
www.Muhabbetkuslari.Org
Adı
CemaL
Soyadı
Tanış
ALLAH razı olsun ahmet abi düşünmen bile yeterli şuanda olayların biraz unutulmasını bekliyorum bu sıradada anca kendimi toplarım olaylar unutulsunki olacaklar başıma kalmasın. 8)