NE YAPMALIYIM USTALARIM BİR FİKİR VERİRMİSİNİZ

enginersin

Uzman Üyemiz
Adı
engin
Soyadı
ersin
Coşkun Özdemir' Alıntı:
ceylin123' Alıntı:
inş  hepsi iyi olurlar. bizim kuşlarda bu çarşamba  çiftleşiyorlardı.dişinin karnı şiş ilk yumurtaları olucak inş erkek yeni ergen sanırım çok sayıda yavru beklemiyorum.evimiz bi süre soğuktu oda sıcaklığı artınca çiftleşmeye başladılar ama erkekle çiftleşmesine yakın karnı şişti kızgınlık yumurtası yapar diye korkuyorum.bizim dişi erkekten daha cazgır çünkü :) ;D
Siz böyle güzel şeyler yazdıkça içim kıpır kıpır oluyor. Ne güzel Rabbim banada gösterir inşalalh böyle günleri..
Rabbim gönlünüze göre versin inşallah

murat kabayel

Uzman Üyemiz
Adı
murat
Soyadı
kabayel
gözün aydın böyle durumlarda insan dogumhane kapısında bekler gibi bekliyor ilk zamanlarama sonra alışıyor :))

babadostum

Takipçi Üyemiz
Adı
Mehmet
Soyadı
Yorulmaz
Engin bey gözün aydın bu tecrübeyi çok defalar sorunsuzca yaşaman dileğiyle sağlıklı ve bol yavrular dilerim

ERGÜNAHSAP

Uzman Üyemiz
Adı
Şahin
Soyadı
GÜNGÖR
ceylin123' Alıntı:
inş  hepsi iyi olurlar. bizim kuşlarda bu çarşamba  çiftleşiyorlardı.dişinin karnı şiş ilk yumurtaları olucak inş erkek yeni ergen sanırım çok sayıda yavru beklemiyorum.evimiz bi süre soğuktu oda sıcaklığı artınca çiftleşmeye başladılar ama erkekle çiftleşmesine yakın karnı şişti kızgınlık yumurtası yapar diye korkuyorum.bizim dişi erkekten daha cazgır çünkü :) ;D
Her şey gönlünüce olur inşaallah

KurKur

Uzman Üyemiz
Adı
Yılmaz
Soyadı
KURŞUN
enginersin' Alıntı:
ilk yavrum yumurtadan çıktı bugün süper bişi
  Engin Bey, çıkan yavru ilk gelen yumurtanın yavrusuymuş; Hayırlı Olsun..
  İnşAllah hepsi doludur; İnşAllah embriyoların tümü kabuğu kırmayı başarır..

ulas

Üyemiz
Adı
ulaş
Soyadı
inan
Yılmaz KURŞUN' Alıntı:
    4 Kasım 2009'da ve sonrasında, dönem dönem defalarca çiftleşmiş bir çiftimin ilk kuluçkasının ilk yumurtası 22 Nisan 2010'da gelmişti (Yaklaşık 6 ay sonra). İnşAllah siz, benim kadar beklemezsiniz..
aynen çok oluyo:D hatta gecen gün bir çiftimi elden çıkaracaktım ki yuvalığı söküp baktıgımda bir adet yumurta vardı:D

enginersin

Uzman Üyemiz
Adı
engin
Soyadı
ersin
Selahattin GÜÇLÜ' Alıntı:
Engin gözün aydın ilk topiği açtığın tarihte veyahut bir gün sonra kuşların yumurtlamış demekki yavru çıkışları tam gününde çıkmış
evet Selahattin abi topiği açtığım ertesi gün yumurtanın geldiğini görmüştüm bugün 1 tanesi tam gününde çıktı diğerlerine baktım 4 yumurtam vardı 4 üde dolu inşallah yavrular onlardanda çıkarlar

iyi dileklerinizden dolayı hepinize teşekkür ederim Rabbim herkezin gönlüne göre versin inşAllah