SELAHATTİN ABİYE ZİYARET

imrunlu

Uzman Üyemiz
Adı
Hasan
Soyadı
Karakuş
BEN VE YAVUZ ALPTEKİN SABAHTAN KARARLAŞTIRDIGIMIZ GİBİ KÜMES ZİYARETLERİNE ÇIKTIK İLK ÖNCE FATİH SARISOYA VE ORADAN SELAHATTİN ABİYE GEÇTİK AKŞAM 5 GİBİ VARDIK SELAHATTİN ABİYİ ARADIGIMIZDA KENDİSİNİN KASAPTA OLDUGUNU SÖYLEDİ  KARNIMIZ AÇ OLDUGUNDAN SELAHATTİN ABİ GELENE KADAR  SÖYLEMESİ AYIP KENDİMİZİ KURUFASÜLYECİDE ATTIK KURUFASÜLYEYİ YEDİK AMA NE KURUFASÜLYE TADI DESEN Bİ HOŞ FİYATI DESEN Bİ HOŞ :) 2 TENCERE KURU PARASINA 2 TABAK KURU YEDİK :) ORADAN SELAHATTİN ABİNİN MEKANINA TEKRARDAN GEÇTİK VE SELAHATTİN ABİNİN KARDEŞİ SAOLSUN SELAHATTİN ABİ GELENE KADAR BİZİ İÇERİDE MİSAFİR ETTİ VE BEKLENEN AN GELDİ  BERABERİNDE KÜMESİNE ÇIKTIK İSTANBULDA VE TÜRKİYEDE DİYORUM VE ABARTMADAN SÖYLÜYORUM HİJYEN KURALLARINA BUKADAR SAGDIK VE BUKADAR MİSAFİRPERVER  Bİ İNSAN YOKTUR ALLAH UTANDIRMASIN ABİ KUŞLARININDA SENİNDE MAŞALLAHIN VAR  İNŞ. HER İSTEDİGİN DÜŞÜNDÜGÜN GİBİ OLUR...

KurKur

Uzman Üyemiz
Adı
Yılmaz
Soyadı
KURŞUN
  Selahattin abi, Sen olmasaydın; Ben/Biz gibi acemilerin durumu ne olurdu ? Bilemem  :(.. Her şey kitaplarda yazmıyor..

kyler

Uzman Üyemiz
Web sitesi
www.hobihanem.com
Adı
M. Yalçın
Soyadı
Yılmaz
Yılmaz Selahattin abi kabul ederse birgün de biz gidelim ziyaretine. Bilmediklerimizi öğreniriz en azından.

KurKur

Uzman Üyemiz
Adı
Yılmaz
Soyadı
KURŞUN
  "Ok" derse, 10-15 dk. sını bize ayırırsa Ne iyi olur Valla..

KurKur

Uzman Üyemiz
Adı
Yılmaz
Soyadı
KURŞUN
  Selahattin Ustam, Sağ Olasın; Var Olasın..
Senin gibi Tecrubeli ve yoğun birinin Bizlere ayırdığı saniyeler, dakikalar birer lutuf tur.. Değerini bilmemiz lazım..  Saygılarımla..

KurKur

Uzman Üyemiz
Adı
Yılmaz
Soyadı
KURŞUN
  Allah Seni Aramızdan/Başımızdan eksik etmesin Abi..

KurKur

Uzman Üyemiz
Adı
Yılmaz
Soyadı
KURŞUN
  Ararız, uygun ise, vakit ayırabilecek ise poğaçaları alır gideriz İnşAllah..