Serdar SİRKECİ - Ziyaret ve fotoğraflar

bilaldeg

Takipçi Üyemiz
Web sitesi
www.fotokritik.com
Adı
bilal
Soyadı
değirmenci
Ramazan'ın son günlerinde Serdar'ı ziyaret ettim, tanışmak ve kuşlarını görmek güzel oldu. Buraya çektiğim birkaç fotoğrafı da ekliyorum, kuşları için 41 kere maşallah:

En gözde yavrusu, henüz yeme düşüyordu:

Dişi bir yavrularını aldığım güzel çifti:

Kendi renklerinde erkek bir yavrularını aldığım çifti:

Güzel ve gösterişli kuşlarından biri:

Salmada beklettiği damızlık erkek kuşlar:

Fotoğraf konusunda biraz hazırlıksızdım, bazı çiftleri de kuluçkada rahatsız etmek istemedim, başka bir vakitte hazırlıklı gidip güzel fotoğraflarını paylaşmak istediğim çok güzel kuşları var. Tekrar 41 kere maşallah..

KurKur

Uzman Üyemiz
Adı
Yılmaz
Soyadı
KURŞUN
    MuhabbetKuşu severleri bir arada görmek çok güzel..
    Konu ve Fotoğraflar için Sağ Olun Bilal Bey..
    Serdar (SİRKECİ) arkadaşımızın kuşlarını görmek bana da kısmet olmuştu; Gerçekten çok Güzel; imrendirici..

ERGÜNAHSAP

Uzman Üyemiz
Adı
Şahin
Soyadı
GÜNGÖR
Allah muhabbetinizi arttırsın. Kuşlarında maşaallahı var Serdar Allah nazarlardan korusun

Serdar SÜRKECÜ

Uzman Üyemiz
Adı
Serdar
Soyadı
Sirkeci
Bilal bey öncelikle ziyaretiniz için çok teşekkürler ramazan ayına denk geldiğimiz için biraz eksik ev sahipliği yaptım size ama yakında tekrar bekliyorum sizi. Umarım kuşlarınız keyfi yerindedir beni mahçup etmez keratalar. Bu arada gözde yavrum kendini iyice aşmaya başladı ilerde çok can yakacak inşallah :)

Yılmaz bey inşallah en kısa zamanda tekrar görüşeceğiz, yakın zamanda yine bir İstanbul yolu gözüküyor bana.
Ekrem bey, Şahin bey, Yahya bey çok teşekkür ederim.
İlker abi çok teşekkürler, uygun bir zaman yakarsam ziyaretine geleceğim :)
Selahattin abi üretimhanede emanet eşyalar vardı onlar gidince bende komple bir temizlik ve bakıma giriştim, inşallah yakın zamandada yeni kafeslerim bitmiş olacak  tekrar bir düzenleme yapacağım.

bilaldeg

Takipçi Üyemiz
Web sitesi
www.fotokritik.com
Adı
bilal
Soyadı
değirmenci
Serdar SİRKECİ' Alıntı:
Bilal bey öncelikle ziyaretiniz için çok teşekkürler ramazan ayına denk geldiğimiz için biraz eksik ev sahipliği yaptım size ama yakında tekrar bekliyorum sizi. Umarım kuşlarınız keyfi yerindedir beni mahçup etmez keratalar. Bu arada gözde yavrum kendini iyice aşmaya başladı ilerde çok can yakacak inşallah :)

Yılmaz bey inşallah en kısa zamanda tekrar görüşeceğiz, yakın zamanda yine bir İstanbul yolu gözüküyor bana.
Ekrem bey, Şahin bey, Yahya bey çok teşekkür ederim.
İlker abi çok teşekkürler, uygun bir zaman yakarsam ziyaretine geleceğim :)
Selahattin abi üretimhanede emanet eşyalar vardı onlar gidince bende komple bir temizlik ve bakıma giriştim, inşallah yakın zamandada yeni kafeslerim bitmiş olacak  tekrar bir düzenleme yapacağım.
Est., ne eksikliği, gayet güzel vakit geçirdik.. Ama kısmetse tabi yine rahatsız ederim yakında memnuniyetle .) Hem gözdenin de yeni fotoğraflarını çekerim gelmişken :)

mia

Üyemiz
Adı
selim
Soyadı
sirkeci
canım kardeşim allah nazardan saklasın.tuyleri kadar yavru alırsın inşallah.tabii abinede bir çift ayırırsın şöyle gözdesinden.anne babama selamlar
<divclass="msgbox">Nofilesuploaded!</div>

Serdar SÜRKECÜ

Uzman Üyemiz
Adı
Serdar
Soyadı
Sirkeci
Güzel dilekleriniz için herkeze çok teşekkürler, dünür yeni gözdem sana verdiğim kızları kıskanıracak :) ama ahmedim gözdeme göz koymaya çalışıyor :)
Canım abicim seni burda görmek çok güzel bütün gözdelerim sana feda olsun, durumları ayarlar ayarlamaz geleceğim istanbula