ÜRETİME BAŞLANGIÇIM

ilker

Uzman Üyemiz
Adı
ilker
Soyadı
ERTÜRK
ARKADAŞLAR BEN MART 11 DE SELAHATİN ABİDEN 25 TAKIM HAZIR KUŞ ALDIM YALNIZ KUŞLARIN ON BEŞ TAKIMI ONDAN ÇIKMAON TAKIMIDA BAŞKAYERDENMİŞ
O 15 TAKIMI BİRNE VERMİŞ ADAMDA VAZGEÇMİŞ AMA BEN SELALATİNİN  YERİNDEN ALDIM KUŞLARI KAFESLERE ÇİFT OLARAK SALDIM
KUŞLARI GETİRDİKTEN BİRGÜN SONRA YUMURLAMAYA BAŞLADILAR İÇLERİNDE SİTRESE GİRİB YUMURTA YİYEN YUVADAN ATAN OLDU FAKAT İLKİNE ALLAH NAZARDAN SAKLASIN 60 AD YAVRU ALDIM VE 38  AD KENDİME BIRAKTIM DÜN İZLİYORUM SALMADA YAVRULARDAN BİRKAÇ TANESİ GERÇEK EŞ OLMUŞ BİLE ŞUANDA ÇOK GÜZEL YENİ YAVRULARIM VAR FAZLALIKLARINI UFAKTAN PET SHOPUM VAR ORADA SATIYORUM ŞUAN 42 TAKIM KUŞUM VARBU KONUYU SİZLERLE PAYLAŞMAK İSTEDİM TÜM ARKADAŞLARA SORUNSUZ ÜRETİMLER DİLİYORUM

ilker

Uzman Üyemiz
Adı
ilker
Soyadı
ERTÜRK
DEVAMINDA KUŞLARI KATLI KENDİ YAPTIRDIĞIM KAFESLERE SALDIM İLK YAVRULARI ALDIKTAN SONRA BİRKAÇ TAKIMLA SORUNUM VAR AMA ZAMANLA ONUDA AŞAÇAGIZ SİZLERİN BURADA ÖNERDİĞİ GÜZEL BİLGİ BAYLAŞIMLARIYLA

KurKur

Uzman Üyemiz
Adı
Yılmaz
Soyadı
KURŞUN
  İlker Bey, Şansınızı da; Başarılarılarınızı da Allah daim etsin. Bir yıl boyunca tek bir yavru alamayanlarda var..  Nice nice 42 çiftlere diyorum..

ilker

Uzman Üyemiz
Adı
ilker
Soyadı
ERTÜRK
arkadaşlar hepinize ayrı ayrı teşekürler bu siteyi bize vesile eden selahatin abiye ayrıça teşekürler burda anlıyorum ki herkez samii duygularıyla birbirine paylaşım yapıyor A nazar boncugu içinde çok teşekürler

blackdevil41

Uzman Üyemiz
Adı
Hilmi
Soyadı
AKYILDIZ
Şans var kısmet var bal var gönül var allah bunların birini nasip etse oluyor işte olmadımı olmuyor sultan mahmut misali hazineye kürekle girersin ama bir tane alamadan çıkarsın vermiyorsa mabut ne yapsın sultan mahmut allah arttırsın :) :)