Üretimhanenin bulunduğu konum

blackdevil41

Uzman Üyemiz
Adı
Hilmi
Soyadı
AKYILDIZ
arkadaşlar üretimhanem çocukların sokakda oyun oynadığı ses debisi yüksek bir yerde ayrıca çok olmasada günde 15 adet aracın geçtiği bir yer ses gürültü aşırı olmasada var bu sanki verimim etkiliyor gibi geliyor ne dersiniz.

BISMARCK

Uzman Üyemiz
Adı
EKREM AYKUT
Soyadı
BAL
Çok ilginç ama önemli olabilecek bir tesbit Hilmi Bey.Benim de merak ettiğim bir konu bu.Benim kafeslerim de evin kapısının olduğu yerde eskiden kiler olarak kullandığım yerde.Duvar merdiven ile komşu ve hava kararana kadar merdivenin mesaisi bitmiyor.Şuan sorun yok ama ilerde olur mu acaba bilmiyorum.

Hilmi Bey, kışın kuşlar için ısınmayı nasıl sağlıyorsunuz?

blackdevil41

Uzman Üyemiz
Adı
Hilmi
Soyadı
AKYILDIZ
ekrem bey 2011 yılı ilk kış olacak şuanda durduğum yerden taşınırmıyım bilmiyorum ısınma işi buna bağlı ufomu olur elk sobamı olur düşüneceğim

Ahmet SALMAN

Uzman Üyemiz
Web sitesi
www.asmobilya.net
Adı
Ahmet
Soyadı
SALMAN
hilmi akyldız' Alıntı:
arkadaşlar üretimhanem çocukların sokakda oyun oynadığı ses debisi yüksek bir yerde ayrıca çok olmasada günde 15 adet aracın geçtiği bir yer ses gürültü aşırı olmasada var bu sanki verimim etkiliyor gibi geliyor ne dersiniz.

Ahmet SALMAN

Uzman Üyemiz
Web sitesi
www.asmobilya.net
Adı
Ahmet
Soyadı
SALMAN
hilmi akyldız' Alıntı:
problem olmaz,ses zarar vermez

kervanser

Sayfa Yöneticisi
Yönetici
Web sitesi
www.muhabbetkusuureticileri.org
Adı
Selahattin
Soyadı
GÜÇLÜ
kafes titreşimi ve üretimhanenin bulunduğu binada hilti ve darbeli matkapla delme ve kırma işlemleri kuşları en fazla tedirgin eden olaylardır sokakların gürültüsü pek rahatsız etmiyor bugüne kadar yavruyu dışarı atmadıysa daha bir şey olmaz üretime devam

KurKur

Uzman Üyemiz
Adı
Yılmaz
Soyadı
KURŞUN
    Hilmi, Bence de sorun olmaz Abi,  Kuşlar için haftada 3 kez elektrik süpürgesi açıyorum. Süpürgenin sesini bastırmak için onlarda tezahürat yapar gibi bağırışıyorlar, ama sonuçta ürüyorlar..