ustalrım yardım(sultan papağanı)

kervanser

Sayfa Yöneticisi
Yönetici
Web sitesi
www.muhabbetkusuureticileri.org
Adı
Selahattin
Soyadı
GÜÇLÜ
selim sirkeci' Alıntı:
resimdeki yavrum aşağı yukarı 3 aylıktır.cinssiyetini tam anlayamadım.bu sitede bana yardımcı olacak ustalarım mutlaka vardır.şimdiden teşekkürler.<divclass="msgbox">Toolargeinputfile-TueOct1922-44-02.bmp</div>
sitede zeki mülayim ve yavuz usta arkadaşımız var onlara ulaşabilirsen sana yardım edeceklerdir

Coşkun Ödemir

Uzman Üyemiz
Kafasındaki sarılık tamamen canlı bir sarı renge ulaşırsa erkek, ama dumanlı gibi grili sarılı kalırsa dişidir.

Bir yerde böyle okumuştum. 

zeki ankara

Uzman Üyemiz
Adı
Zeki
Soyadı
Mülayim
bana dişi gibi geldi belki resimdende olabilir.eğer o kırmızılık çok parlak ise erkek,soluk ise dişidir.yavuz usta bugün görür o daha net bir şey söyler.olmazsa ona özelden mesaj at.

kuşcuusta07

Uzman Üyemiz
Web sitesi
www.kuscuusta07.tr.gg
Adı
Yavuz
Soyadı
usta
Merhaba selim bey, Bu resme göre ben dişi görüyorum.
Tam boy fotoğrafını normal gün ışığında çekerseniz iyi olur.
Birde Ötüşü BİYK BİYK BİYK Şeklindemi yoksa BİBİYK BİBİYK şeklindemi dinleyip yazarmısınız.
Saygılar.

mia

Üyemiz
Adı
selim
Soyadı
sirkeci
yavuz usta bu konuda sana guvenılmesı gerektıgını bılıyorum.zaten bana da dişi gibi geliyordu.biyk biyk diye ötüyor.arada kısık seslerde cıkarıyordu onun ıcın suphelenmıstım erkek olabılır dıye ama artık sadece biyk lıyor.yardımlarınız ıcın tesekkurler.

RIZA ÖZDEMÜR

Üyemiz
Adı
RIZA
Soyadı
ÖZDEMİR
açık renkli ve parçalı  renkli sultanlarda en  ideal cinsiyet seçimii kuşun ötüşünü takip etmek.. bana  dişi diye verilen sultan erkek çıktı :)) çift almıştım ama kavga ediyorlardı, kuşları ayırdım ve dişi denilen ötmeye başladıı açık renkli parçalı bir sultan dı.. kesin emin olmak için ötüşünü takip et.. ıslık çalıp nağmeli şekilde değişik sesler çıkarıyorsa erketir....

senfoniork22

Uzman Üyemiz
Adı
Ahmet
Soyadı
Tatlıpınar
erkeklerin rengi daha parlak olur dişlerin rengi soluk olur yandan tam net belli değil ama erkeğe benziyor

SERHAT

Üyemiz
Web sitesi
www.sultanpapaganlari.com
Adı
SerHat
Bu mutasyon Dış görünüşten Cinsiyet Tahmini Yapılamıyor Malesef Lutinolarda, Erkekler Melodik öter degişik degişik Islıklar calar ..Dişi sadece Cruk cruk şeklinde öter.

zeki ankara

Uzman Üyemiz
Adı
Zeki
Soyadı
Mülayim
arkadaşlar.yazı yazdığınız konunun tarihine lütfen bakın.selim o kuşların yavrusunu aldı.siz tahminde bulunuyorsunuz.ahmet öndül arkadaşım ileti sayınızı yükselmek istiyorsanız.başka yolları deneyin.mesela yeni konu aça bilirsiniz.

tipo2727

Uzman Üyemiz
Adı
murat
Soyadı
akkurt
zeki beye katılıyorum güncelligi geçen konuları açmayalım.