yavruluktalar hala

haunter_051

Takipçi Üyemiz
Adı
Yasin
Soyadı
Çomak
Merhaba Çok değerli kardeşlerim benim muhabbet kuşlarım yuvalığa sürekli giriyorlar ama hiç bir gelişme göremedim bugün ama da koydum mamayada dokunmuyorlar yerini değiştirip daha sakin bir odaya da aldım ama bir türlü çiftleşme gerçekleşmiyor bu bir hastalıkmıdır?

Teşekkürler

bilaldeg

Takipçi Üyemiz
Web sitesi
www.fotokritik.com
Adı
bilal
Soyadı
değirmenci
Uygun şartları ve bakımı sağladıysanız, kuşlarınızın da üreme konusunda herhangi bir engelleri yok ve sağlıklı iseler, elinize bir tesbih alıp "ya sabır" çekerek beklemekten başka yolu yok gibi görünüyor :) Ayrıca yuvalığa girip çıkıyorlarsa bu üreme hazırlığı da olabilir.

ercanyuksel

Takipçi Üyemiz
Adı
ercan
Soyadı
yüksel
yuvalığa girip çıkmaları bile iyi bi haber zamanla herşey olur inş alırsn biraz önce yavru bende beliyorum benmkilerde 10 ündür girip çıkıo yuvalığa ve halen bişi yok sabır diyorum  ;D

murat kabayel

Uzman Üyemiz
Adı
murat
Soyadı
kabayel
kuşların yerini degiştirme sakin bir yerde kalsınlar fazla rahatsız edilmekten hoşlanmazlar .

haunter_051

Takipçi Üyemiz
Adı
Yasin
Soyadı
Çomak
sağolun teşekkür ederim :D ama sürekli içindeler çok nadir dışarı çıkıyorlar arka tarafında şişme de yok ayrıca popodaki düyler de dökülmedi?

ilker

Uzman Üyemiz
Adı
ilker
Soyadı
ERTÜRK
YAVRU YAPMADAN YADA MAMA ALIŞKANLIKLARI YOKSA MAMA YEMEYE BİLİR MAMA ŞİMDİ OKADAR ÖNEMLİ DEĞİL YAVRU ZAMANI YEMESİ ÖNEMLİ KUŞLARIN KAÇ AYLIK

vky88

Takipçi Üyemiz
Adı
Volkan Kemal
Soyadı
YALAV
Kuşların cinsel olgunluğa ulaşmışsa bir sağlık sorunlarıda yoksa sana düşenuygun şartları sağlamak ve beklemek !