yavuz ustaya teşekkürler.

zeki ankara

Uzman Üyemiz
Adı
Zeki
Soyadı
Mülayim
arkadaşlar 2 sene evvel hataydan 1 çift sarı sevda papağanı,1 çift mavi sevda papağanı aldım. ilk sene hiç yumurta alamadım.2.sene 5 şer yumurta aldım ama yumurtalar boş çıkıyordu.sonra üreticiler sitesinde yavuz usta ile tanıştım.onunla bilgi alışverişimiz oldu.sağ olsun benden tecrübe bilgisini esirgemedi.son kuluçkada sarı sevdadan 4 yumurta aldım 3 yavru çıktı.mavi sevdanında 5 yumurtası var şimdilik 3 tanesi dolu.inanın 2 senenin hayal kırıklığı bir anda gitti ve emeklerimin karşılığını gördüm.yavrular büyümesede onları gördümya oda yeter.yavuz usta ve yahya sayın gibi arkadaşlarımızın kıymetini bilelim.allah sende razı olsun yavuz usta teşekkür ederim.
herşey gönlünce olsun.

kervanser

Sayfa Yöneticisi
Yönetici
Web sitesi
www.muhabbetkusuureticileri.org
Adı
Selahattin
Soyadı
GÜÇLÜ
Zeki yardımlaşma ve paylaşımlar olmazsa üreticiler kendilerini geliştiremezler sende büyük kadirşinaslık örneği verip kendilerini katkılarından dolayı onurlandırıp  teşekkür ettin bende kuş camiasına katkılarından dolayı yavuz ustaya sitedeki arkadaşlarım adına teşekürlerimi sunuyorum

KurKur

Uzman Üyemiz
Adı
Yılmaz
Soyadı
KURŞUN
    Yavuz Usta ya ben de Teşekkür etmek isterim; Eminimki ben de aynı durumda olsaydım, bilgi ve tecrubelerini esirgemezdi.. 
    Teşekkürler Yavuz Usta..

asersoz

Uzman Üyemiz
Adı
Abdurrahman
Soyadı
Ersöz
insanların sıcak kanlı oldugu bu ortamda olmaktan cok mutluyum öğrendım öğrenmeyede devam ediyorum herkese  sonsuz tşk sunuyorum

zeki ankara

Uzman Üyemiz
Adı
Zeki
Soyadı
Mülayim
nasıl teşekkür etmezsin abi çevreye bak adam bilgi diye kümesi mahvediyor.2 senedir yavru alamadığım sevdalardan yavru almayı başardım.mevlam nasip ederde büyütürsem.

blackdevil41

Uzman Üyemiz
Adı
Hilmi
Soyadı
AKYILDIZ
yavuz abi  bildiklerini karşılıksız paylaşır yardımını esirgemez

ERGÜNAHSAP

Uzman Üyemiz
Adı
Şahin
Soyadı
GÜNGÖR
Gözün aydın diyelim Zeki. İnşaallah devamı gelir

enginersin

Uzman Üyemiz
Adı
engin
Soyadı
ersin
ben çok küçük yaşlardan beri muhabbet kuşu besliyorum taki bu yılın haziran ayına kadar beslediğimi sanıyordum ben kuş beslememişim meğersem kuş beslemek yemi suyu vermekle bitmiyormuş ben bunu diğer sitelerde ve çoğunlukla bu siteden çok büyük bilgiler aldım öncelikle bende Selahattin ustaya ve diğer ustalara bilgi paylaşımlarından dolayı çok teşekkür ederim inş. bizde öğrendiklerimizi bizden sonra geleceklere aktaracağız
            TÜM ÜYELERE HERŞEY İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM

kuşcuusta07

Uzman Üyemiz
Web sitesi
www.kuscuusta07.tr.gg
Adı
Yavuz
Soyadı
usta
Merhabalar.
Zeki kardeşim Gözün aydın,İnşallah sağlıklı büyürler.
Diğer yorum ve teşekkür yazan Arkadaşlarımdan Başta Üstadım Selahattin Güçlü ve diğer tüm arkadaşlarıma teveccühlerinden dolayı ben teşekkür ederim.
Benim 1.ci ilkem Bildiklerimi Asla mezara götürmeyeceğimdir.
Nacizane katkım oldu ise ne mutlu bana.
Saygılar.

Ahmet SALMAN

Uzman Üyemiz
Web sitesi
www.asmobilya.net
Adı
Ahmet
Soyadı
SALMAN
yavuz ustaya paylaşımından dolayı teşekkürler,zeki eksik neredeymiş,neden yavru alamadığına sen bizle paylaş bizimde bilgimiz olsun ;)

zeki ankara

Uzman Üyemiz
Adı
Zeki
Soyadı
Mülayim
sevdalarda asıl olanın yuvalığının nasıl olması,zeminine neler konması,vereceğin yiyeceklerin nasıl olduğunu,eşlerin değişip değişmeyeceğini.hepsinde yardımcı oldu.mesela mavi sevdanın 15 yakın yumurtasını aldım ama yavru çıkmıyordu.bana kalsa bekler dururdum.yavuz usta ve yahya erkeği değiştirmemi ve sabırla beklememi söylediler.ve sonuç oldu.sarı sevdada yuvalığın altına palmiya yaprağı ve beyaz kağıt bolca konulacağını söylediler.çünki sevdalarda nem önemli yumurta kabuğu çok sert eğer yumurta yumuşamazsa yavru çıkamıyor.sevdalar banyo yaptıktan sonra kağıt va liftleri ıslatıyor ve nemi sağlıyor.yumurtalar daha iyi gelişiyor ve yavru çıkıyor.bundan sonrası mevlamın elinde o izin verirse yavru büyüyor.
teşekkürler.

ilker

Uzman Üyemiz
Adı
ilker
Soyadı
ERTÜRK
BURDA PAYLAŞIMLAR ÇOK ÖNEMLİ BENDE YENİ ÜRETİÇİLERDENİM BENDE BURDA ÖĞRENDİKLERİ SİTEYE GİREMEYEN BİZİM BURADAKİ ÜRETİÇİ ARKADAŞLARLA PAYLAŞIYORUM HERKEZE TEŞEKÜRLER