YENİ KAPSAMLI BİR ŞOV KUŞU YARIŞMASINA NEDERSİNİZ

konyalı

Üyemiz
Adı
ahmet
Soyadı
dündar
SELEHETTİN ABİ MUSADE EDERSE SADECE ŞOV KUŞLARINA YARIŞMA DÜZENLEMEK İSTİYORUM SPONSOR ARKADAŞLAR OLURSA DÜZENLEYELİM BENDEN 1 ADET ŞOVFOTSUNU TALEP VE SPONSOR OLURSA FOTOSUNU EKLERİM  ORGANİZASYONU SELAHATTİN BEY ÜSTLENSİN KUŞLARI KAZANAN ARKADAŞLARADA KENDİSİ TESLİM ETSİN YARIŞMA BAŞLAMADAN GÖNDERELİM SELAHATTİN BEYE KUŞLARI  VARMI SPONSOR

mtongur

Takipçi Üyemiz
Adı
Mümin
Soyadı
TONGUR
Show kuşum olsa hem sponsor olur hemde yarışmaya katılırdım. Bu yarışma beni çok aşıyor. Bu yarışma büyük üstadlara göre. Evet Arkadaşlar, üstadlar destek verin gerçek anlamda profesyonel bir yarışma izleyelim.

zeki ankara

Uzman Üyemiz
Adı
Zeki
Soyadı
Mülayim
önce yarışma yapabilmek için çok iyi bir alt yapı hazırlanması lazım.yoksa sonradan üzücü olaylar oluyor.birde yarışmanın amacı ne onu anlamak lazım.yeni kuşçulara yardımmı  yoksa .... bunun gibi maksatları iyi belirlenmesi gerekiyor.yarışma yapmadan önce bir değil on kere düşünmek lazım.

rabbani

Uzman Üyemiz
Adı
ÜNAL
Soyadı
YILMAZ
Herşeyin hayırlısı niyetde önemli bu niyet ilerde yapılması için bi adım olur inş.

Sabır Acıdır Sonu Tatlıdır

zeki ankara

Uzman Üyemiz
Adı
Zeki
Soyadı
Mülayim
arkadaşlar bu konuyu fazla uzatmak istemiyorum.ama sayın ahmet dündar'a bu konuyu açtığında birşeyler yazmıştım.belki birileri ya bu adam herşeye muhalefet olumsuz düşünüyor demiştir.ama bakın görün ilerisini düşünmeden hesaplamalar ve planlamalar yapılmadan yapılan işler ne boyuta geliyor.neredeyse insanlar birbirine sövecek dereceye geliyorlar.bu şekil yarışmalarda  işler kolay olmuyor.yalnız şunu söylemek isterim.bir yarışma yapılmış ise ve sonucu belli olmuşsa verilen sözler ivedi şekilde yerine getirilmesi lazım.yoksa bu konu ile alakalı veya alakasız insanlar zan altında kalıyor ve isimler lekeleniyor.bence amaç kuş üretmekten ziyade dürüst,mert ve insan olmak.gerisi teferruat.

ERGÜNAHSAP

Uzman Üyemiz
Adı
Şahin
Soyadı
GÜNGÖR
Zeki MÜLAYİM' Alıntı:
arkadaşlar bu konuyu fazla uzatmak istemiyorum.ama sayın ahmet dündar'a bu konuyu açtığında birşeyler yazmıştım.belki birileri ya bu adam herşeye muhalefet olumsuz düşünüyor demiştir.ama bakın görün ilerisini düşünmeden hesaplamalar ve planlamalar yapılmadan yapılan işler ne boyuta geliyor.neredeyse insanlar birbirine sövecek dereceye geliyorlar.bu şekil yarışmalarda  işler kolay olmuyor.yalnız şunu söylemek isterim.bir yarışma yapılmış ise ve sonucu belli olmuşsa verilen sözler ivedi şekilde yerine getirilmesi lazım.yoksa bu konu ile alakalı veya alakasız insanlar zan altında kalıyor ve isimler lekeleniyor.bence amaç kuş üretmekten ziyade dürüst,mert ve insan olmak.gerisi teferruat.
Aynen katılıyorum