yumurtalar boş

ilker

Uzman Üyemiz
Adı
ilker
Soyadı
ERTÜRK
Ankara gitmeden önce bir ciftimde onbir adet yumurta vardı hepside boş çıktı ilk ağız yavruları üç adet çıktı büyüttü ikinci ağız yavrular dört  adet üçüncü ağız olamadı kısmet değilmiş en az yedi diyordum sıfır çektik ama  Ankara dost petshop Çoşkundan iki adet  yumurta kontrol ışığı aldım bundan sonra kontrol boşa yatmak yok :(

Serdar SÜRKECÜ

Uzman Üyemiz
Adı
Serdar
Soyadı
Sirkeci
İlker abi üzüldüm gerçekten, yumurtaları kırıp baktınmı? sıcaklardanmı kurumuşlar acaba

Serdar SÜRKECÜ

Uzman Üyemiz
Adı
Serdar
Soyadı
Sirkeci
abi biraz dinlendir o zaman eşleri, e vitamini ve calsiyum takviyesi falan yap, sonra tekrar dene

ilker

Uzman Üyemiz
Adı
ilker
Soyadı
ERTÜRK
daha üçünçüde patladı dükanda duran çiftimbeş ağız yavru aldım hiç vitamin görmedi  klorlu su içiyor maşallahıda var yavru sayısıda iyi

kervanser

Sayfa Yöneticisi
Yönetici
Web sitesi
www.muhabbetkusuureticileri.org
Adı
Selahattin
Soyadı
GÜÇLÜ
ilker ertürk' Alıntı:
Ankara gitmeden önce bir ciftimde onbir adet yumurta vardı hepside boş çıktı ilk ağız yavruları üç adet çıktı büyüttü ikinci ağız yavrular dört  adet üçüncü ağız olamadı kısmet değilmiş en az yedi diyordum sıfır çektik ama  Ankara dost petshop Çoşkundan iki adet  yumurta kontrol ışığı aldım bundan sonra kontrol boşa yatmak yok :(
Abe uc bej kardeşim 11 yumurtaya kadar nirdeydin ba kuşlarini boşiboşina yatirdin  :(

KurKur

Uzman Üyemiz
Adı
Yılmaz
Soyadı
KURŞUN
    İlker üzüldüm inan. İnşAllah Yeni sezona bomba gibi girerler..

ilker

Uzman Üyemiz
Adı
ilker
Soyadı
ERTÜRK
abi bi haftası ankarada getti zati üj bej günde biz havalarda uçtuk inşallah yılmazın dediği gibi yenisi inş bmba olsun yumurta kontroller yarın kısmetse elimde