10 yumurtalı çiftim :)

sezgin

Uzman Üyemiz
Adı
Sezgin
Soyadı
Anıl
Maşallah inşallah sorunsuz bi şekilde yavrularını alırsınız

ufuk inan

Takipçi Üyemiz
Adı
Ufuk
Soyadı
İNAN
Gürcan TATAŞ' Alıntı:
Çok rahatsız etmeyin benim 15 yavru uçuran çiftlerim var bol şans dilerim.
Hay maşaallah. Tek batındamı 15 yavru çıkartıp uçuruyorlar.Çok ilginç geldi bana  :-[

ahmeterol

Takipçi Üyemiz
Adı
Ahmet
Soyadı
Erol
Ömer ADAM' Alıntı:
METİN BEY RESİM ALDATMIYORSA BUNLARIN İKİSİDE DİŞİ GİBİ KIZGINLIK YUMURTASI YUMURTLUYOR OLABİLİRLER
BU RENKLERDE ERKEKLERİN CERESİ PEMBE OLABİLİR RESİMDE PEK BELLİ DEĞİL AMA DİKKATİMİ ÇEKEN ŞEY YUMURTALARA İKİSİDE YATIYOR VE YUVALIĞI TERK ETMİYORLAR NORMALDE EN AZINDAN ERKEK BU KADAR YUMURTALARA HAMLE YAPMAZ.
Ömer arkadaşımızın dikkatinden kaçmamış resimlere göre 2 kuşta dişi...

ismail yüce

Uzman Üyemiz
Adı
T C İsmail
Soyadı
YÜCE
...maalesef kuşların ikiside dişi gibi duruyor...önden net bir resim çekerseniz daha sağlıklı olacak...inşallah aksi olur...

yalçın ışık

Uzman Üyemiz
Adı
Yalçın
Soyadı
IŞIK
maşallah. ancak bunların hepsinin üzerine yatıp ısıtamayacağınsdan bir kısmı boş çıkacak. en iyisi birer birer diğer çiftlerin altına koyun. 6 tane kalsın yeter

enginersin

Uzman Üyemiz
Adı
engin
Soyadı
ersin
Maaşallah ama harbiden bende merak ettim dişi ve erkekmi yoksa 2 side dişimi yumurtalar çoktan çıkmaya başlamı olması gerekiyor yayınlanan tarihe göre Metin Bey bi açıklık geirinde meraklanmayalım yahu confusedtw

dr_sancar

Takipçi Üyemiz
Adı
sancar
Soyadı
varol
Sonucu ben de çok merak ettim gerçekten.Buarada eşler birlikte yumurtaya yatan çiftler oluyor.ikinci resimde konarganın altındaki kuşun ceresi pembe gibi erkeğe benziyor.Ayrıca yatış ve tüy kabartmaya bakılırsa da yine o kuş erkeğe benziyor.

ilker

Uzman Üyemiz
Adı
ilker
Soyadı
ERTÜRK
Engin ERSİN' Alıntı:
Maaşallah ama harbiden bende merak ettim dişi ve erkekmi yoksa 2 side dişimi yumurtalar çoktan çıkmaya başlamı olması gerekiyor yayınlanan tarihe göre Metin Bey bi açıklık geirinde meraklanmayalım yahu confusedtw