1500 muhabbet ile 60m2 de tek başına

canan numan

Uzman Üyemiz
Adı
canan
Soyadı
numan
60 m2 yerimiz olsa  daha tertiplisini yapardık. Bu nedir ki saldım çayıra mevlam kayıra.
Temizlik nasıl yapılıyor içeride Ozan jenarotörü var diyelim.
1 kuş kaç gram çarp 1500 adet ile kaç kilo çıkıyor. Koyun kilosu kadar vardır herhalde Eh o zaman dışkısı nedir. Her yer engebeli temizlerken buharla temizlense Paklanmaz bence.
Janbon benimde aklıma geldi ama katkı maddesi sıkıntı olmazmı acaba?
Ayrıca o kepçe kiminin kafasına kiminin yüzüne ASLA bu şekilde yakalamam Bekle gece olsun topla BU MUDUR İLERİ ÜRETİM Ben BEĞENMEDİM.

jany

Uzman Üyemiz
Adı
Mehmet
Soyadı
Dikbaş
İyiymiş kim kime dum duma vay be...

Atilla karadag

Uzman Üyemiz
Adı
atilla
Soyadı
karadağ
ben bu haberi duymuştum, almanyada bir adam evini bir odasında 40 tane kuşla başlamış sonra 3-4 yılda bu kadar olmuş ve hiçbirini satmamış komşularının şikayeti ile evi arama izni çıkarılmış ve görevliler 1500 tane kuşla karşılaşmış, kuşların hepsine el koymuşlar, sebebi ise kuşların uygun olmayan şartlarda dipdibe refah ve hijyen şartlarından yoksun ve bilinçsizce üremesiymiş :) almanyada yasalar baya katı adam bi dünya para cezası almıştı.

Sercan Topcu

Uzman Üyemiz
Adı
Sercan
Soyadı
Topcu
Maşallah falan diyenler olmuş ama tam anlamı ile rezalet sağlıksız bir ortam.Düzen yok tertip yok.

Kadem Karaman

Üyemiz
Adı
Kadem
Soyadı
Karaman
Atilla KARADAĞ' Alıntı:
ben bu haberi duymuştum, almanyada bir adam evini bir odasında 40 tane kuşla başlamış sonra 3-4 yılda bu kadar olmuş ve hiçbirini satmamış komşularının şikayeti ile evi arama izni çıkarılmış ve görevliler 1500 tane kuşla karşılaşmış, kuşların hepsine el koymuşlar, sebebi ise kuşların uygun olmayan şartlarda dipdibe refah ve hijyen şartlarından yoksun ve bilinçsizce üremesiymiş :) almanyada yasalar baya katı adam bi dünya para cezası almıştı.
--- evet o adam bu işte  rotfl almanca konuşmalar birden %100 netleşti aklımda

Kadem Karaman

Üyemiz
Adı
Kadem
Soyadı
Karaman
--- Sevgili Alman amcamızın hikayesi trajikomik geldiği için paylaştım arkadaşlarım/abilerim. Şaka ve espriler bir yana, bir nevi sorumsuzluktur bu. Çünkü yasaları biliyorsun, sonunun nereye gittiğini biliyorsun, onca kuşun geleceği ne olacak? Yine de üzüldüm sonucuna :'( (videonun sonunda ekipler kuşlara el koyuyor adam da büyük ihtimalle yüklü miktarda ceza yiyor)

yosuncan1

Uzman Üyemiz
Adı
fatih
Soyadı
mansız
paylaşım için teşekkürler biraz youtubede mubiş videoları izlememe vesile oldu :)

ErolDSV-ALMAnya

Takipçi Üyemiz
Adı
Erol
Soyadı
Baskal
Arkadaslar adam üretici felan deyil, psikolojik sorunu olan biri, orasida adamin oturdugu daire,satis felan yapmiyor, öyle kendi hallerine birakmis kuslar üremisler, Sikayet üzerine kuslara el koyuluyor haber bundan ibaret,yani admin tanitim videosu deyil

kayra

Uzman Üyemiz
Adı
BURAK
Soyadı
SİPAHİ
bu alman ne yapmış böyle etraf pislikten gözükmüyor havyanlara yazık be kardeşim yaa

muhendis155

Uzman Üyemiz
Adı
İSA
Soyadı
YAYILKAN
o değilde kuşlarda çoğalmış hani o kadar hastalanmadan birşey olmadan valla.

canan numan

Uzman Üyemiz
Adı
canan
Soyadı
numan
Şimdi anladım bende nasıl üretici diyordum.
Bakım şartlarını hoş karşılamasakda, adamcağız maddi kaygıdan uzak olarak sadece sevmiş ve sevgi ile bakmış.
İllaki vardır psikolojik bir sıkıntısı ama adamın kendinde kötü niyet yok bence nasıl kuşu almış öpüyor yazık ne kötü elinden alınınca nasıl bir yalnızlığa düşmüştür.

Allah yalnızlıkla terbiye etmesin.