Ardap Kullanımı

Manituya

Üyemiz
Adı
Ahmet
Soyadı
Uygur
Merhabalar degerli abilerim ve kardeşlerim bi konu hakkında bilgi isteyecektim benim 30-40 ciftlik bi muhabbet üretimhanem var ve yaz geldigi için yavaştan bi ilaçlama yapayım diyorum ardap kullancam ama suanda daha yuvalarda tüylenmemiş yavrular var sıkmamın bi sakıncası olurmu ve nasıl kullanmamı tavsiye edersiniz hem kuşlara hem odaya hemde yuvaların içlerine sıkmayı düşünüyorum saygılarımla

Manituya

Üyemiz
Adı
Ahmet
Soyadı
Uygur
Hasan bey kanarya üretimhanemde kullanıyorum bi sorun yaşamadım ama muhabbet üretimhanemde hiç kullanmadım bide yavru varken kanaryaların ordada hiç kullanmadım tek korkum tüysüz yavruların ölümleri bilginiz içinde çok teşekkür ederim.

Yaşar yılmaz

Uzman Üyemiz
Adı
Yaşar
Soyadı
Yılmaz
geçen selahattin beyle konuştum aynı şeyi bende sordum ardap kullanabilir dedi fakat sahtesi varmış ambalajı aynı gibi isminide benzetmişler orjinal ardap kullanılabilir fakat fiatın yüksek olduğunu söyledi

Manituya

Üyemiz
Adı
Ahmet
Soyadı
Uygur
Anlıyorum yaşar bey benimki orjin ewet fiyatları pahalı oldugu için kimse almıyor genellikle ama ben feshaneden 45 milyona almıştım uygun geldi petshoplarda 75 milyon fiyatları bilginize teşekkür ederim saygılarımla.

Manituya

Üyemiz
Adı
Ahmet
Soyadı
Uygur
Bilgileriniz için teşekkür ederim benim 2 tane ew odası valla biri salon biri oturma odası boyunda 2 kutu yetiyor bana kanaryalarımda ilaclarken yemlik ve sulukları çıkarmamıştım simdide aynısını yapmayı planlıyorum muhabbet üretimhanemde bir sakıncası yoktur demi saygılarımla