Bursa davetinin gerçek yüzü

Ahmet SALMAN

Uzman Üyemiz
Web sitesi
www.asmobilya.net
Adı
Ahmet
Soyadı
SALMAN
Ahmet SALMAN' Alıntı:
Selahattin GÜÇLÜ' Alıntı:
Ahmet SALMAN' Alıntı:
SELAHATTİN ABİM NE DİYORSA DOĞRUDUR ;)
o kadar yazı yazdık bu kadar cevapmı akşam saat 24.00 kadar bekledim herhalde savunması uzun olacak diye klavyenin başında uyumuşum
selahattin abi senle başa çıkılırmı :) :)
birkere diline düştük,bırak uzun savunma yazmayı roman yazsak aklanamayız :D

kervanser

Sayfa Yöneticisi
Yönetici
Web sitesi
www.muhabbetkusuureticileri.org
Adı
Selahattin
Soyadı
GÜÇLÜ
olaylar nasıl üst üste tesadüfen geldiğini hep beraber gördük ve şaşırdık burdaki ibre seni gösteriyordu birazda şamata ve makara yapalım dedik oda oldu zannediyorum

ahmet salman arkadaşıma misafirperliğinden dolayı ve bütün gününü bize ayırdığı için teşekkürlerimi sunarım iyiki seni tanımışız etlerde yağmur sulu mulu lezzetliydi yaniii :)

KurKur

Uzman Üyemiz
Adı
Yılmaz
Soyadı
KURŞUN
    Ahmet, Bir dahakine izin verirsen biz seni aynı yere davet edelim ?
Belki 2.si ilkinden daha kalabalık olur; bilemem.. Ama Dağ havası iyi geldi, bir kez daha TEŞEKKÜRLER..

Ahmet SALMAN

Uzman Üyemiz
Web sitesi
www.asmobilya.net
Adı
Ahmet
Soyadı
SALMAN
Yılmaz KURŞUN' Alıntı:
    Ahmet, Bir dahakine izin verirsen biz seni aynı yere davet edelim ?
Belki 2.si ilkinden daha kalabalık olur; bilemem.. Ama Dağ havası iyi geldi, bir kez daha TEŞEKKÜRLER..
abi bidahakine piknik havası gibi yaparız bizim dağ evinde veya uludağın zirvesinde ,bir organizasyon düzenleriz,yanlız zaman kısıtlamanız olmasın rahat rahat eğlenelim

KurKur

Uzman Üyemiz
Adı
Yılmaz
Soyadı
KURŞUN
    :( :(  Süre daha uzun olamaz.. Mubişler evde yem ve mama beklerler.. Aynı yere gidelim, Hesabı biz verelim..  Kimse gelmezse de ben gelirim..

KurKur

Uzman Üyemiz
Adı
Yılmaz
Soyadı
KURŞUN
  Ahmet Bu haftasonu yapmam gereken birikmiş işler var.. Ama sonrakilerde uygun olurum; Bakalım diğer arkadaşlar ne önerecek ?