Bursadaki sel felaketi

kervanser

Sayfa Yöneticisi
Yönetici
Web sitesi
www.muhabbetkusuureticileri.org
Adı
Selahattin
Soyadı
GÜÇLÜ
Bursamızda yaşanan sel felaketinden dolayı tüm bursalılara ayrıca sitemizdeki bursalı ve bursada yaşayan arkadaşlarımıza geçmiş olsun diyorum ayrıca sel felaketinde hayatını kaybeden yaşlı amcamıza mekanı cennet olsun diyorum allahtan böyle felaketlerle bizi karşılaştırmaması için dua ediyorum

KurKur

Uzman Üyemiz
Adı
Yılmaz
Soyadı
KURŞUN
Selahattin GÜÇLÜ' Alıntı:
Allahtan böyle felaketlerle bizi karşılaştırmaması için dua ediyorum
    Amin.

Nasıl bir ülkede yaşıyorsak ? Yağmur yağıyor ve insanlar ölüyor..
  Kasırga değil sadece yağmur..  :(  :(

Serdar SÜRKECÜ

Uzman Üyemiz
Adı
Serdar
Soyadı
Sirkeci
Ölen kişi için Allah rahmet eylesin, yaralananlar var ise acil şifalar dilerim. Bütün illerde olduğu gibi Bursa da alt yapı sıkıntısı ile boğuşuyor demekki neden hala şehirleşme de alt yapıya önem verilmiyor anlamıyorum, Ankara da aynı sıkıntılardan muzdarip ufak bir yağmur yağsa her tarafı sel götürüyor resmen.

Coşkun Ödemir

Uzman Üyemiz
Dün gece 00:00dan sabaha kadar yağdı. Muradiye de felaketti. Hiç durmucak sandım. İlk defa böyle birşeyle karşılaştım. Bizim TUrizm oteliclik okulunun yanında ki ufak derede azdı. Bayır aşağı taş kaya ne varsa sabaha kadar indirmiş. Diz boyu su akıyordu. Ulaşımı duraklattı. Belediye akşama kadar uğraşmış. Hayatını kaybeden amcamızın mekanı cennet olsun.

Alt yapı bölük pörçük olunca insan bişey yapamıyor. Çarpık kentleşme. Dere kenarına ev yap, dere yatagının kenarlarını güçlendirme. Sonrada gelen felakete davetiye çıkar. Çok şey konusası geliyorda insanın. Konusuncada bişey olmuyor...

zeki ankara

Uzman Üyemiz
Adı
Zeki
Soyadı
Mülayim
dogal afetler karşısında yapılacak çok fazla birşey olmuyor.dua edelim mevlam bizleri böyle doğal afetlerle karşılaştırmasın.ölenlere allah rahmet eylesin.

ilker

Uzman Üyemiz
Adı
ilker
Soyadı
ERTÜRK
Serdar SİRKECİ' Alıntı:
Ölen kişi için Allah rahmet eylesin, yaralananlar var ise acil şifalar dilerim. Bütün illerde olduğu gibi Bursa da alt yapı sıkıntısı ile boğuşuyor demekki neden hala şehirleşme de alt yapıya önem verilmiyor anlamıyorum, Ankara da aynı sıkıntılardan muzdarip ufak bir yağmur yağsa her tarafı sel gütürüyor resmen.
TÜM BURSAYA GEÇMİŞ OLSUN ÖLENLERE ALLAH RAHMETEYLESİN

murat kabayel

Uzman Üyemiz
Adı
murat
Soyadı
kabayel
tüm bursaya gecmiş olsun ölenlere allah rahmet eylesin geride kalanlara sabır versin

mia

Üyemiz
Adı
selim
Soyadı
sirkeci
tum bursalılara gecmıs olsun.bu tarz felaketlerde hayatlarını yitiren herkesin mekanı cennet olsun

forumfrom

Üyemiz
Adı
Mehmet
Soyadı
Kıdır
Tüm Bursalı arkadaşlara baş sağlığı ve geçmiş olsun, izmirli ve seferihisarlı arkadaşlara  geçmiş olsun. Bu hafta sonu için Aydın valiliğinden açıklama geldi az önce. Aydın da tehdit altında. Cmt, pz sağnak yağışı ve sel uyarısı yapılmış.