Çekoslavak çiftim çiftleşiyor fakat yumurta yapmıyor nedendir üstatlarım ?

CüN£yT

Yeni Üyemiz
Web sitesi
www.muhabbetkuslari.org
Adı
Cüneyt
Soyadı
Doğan
Bundan 2 ay önce çiftleşmişlerdi çekumuoslavak çiftim fakat dişi yumurtlamamıştı.Bu çiftleşmeler de tam oluyor günde 5-6 kere çiftleşiyorlardı ama dediğim gibi yumurta olmuyor.1 hafta önce yine çiftleşme oldu ve bu çiftleşmeler de tam bir çiftleşme olmuştu ve bekledim bekledim yine bir sonuç göremedik.Siz üstatlarıma bir danışayım dedim nedendir çiftimin böyle çiftleşip yumurta vermemesi.Gerçekten yumurta verse içimde bir umut olacak fakat üzülüyorum böyle olunca,en son çare çifti değiştirmek olacak sanırım  :( :(

Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Saygılarımla.

kervanser

Sayfa Yöneticisi
Yönetici
Web sitesi
www.muhabbetkusuureticileri.org
Adı
Selahattin
Soyadı
GÜÇLÜ
cüneyt eğer kuşunuzdan 2 ay evvel çiftleştiğini görüp yumurta yapmadığını söylüyorsan ya kuşunuz kısır yada yumurta kanallarında sorun olabilir yada kuşunuz ürkek olabilir yerini biraz yüksek ve başka bir yere taşıyın bir şans daha verin olmazsa dişiyi değiştirin

KurKur

Uzman Üyemiz
Adı
Yılmaz
Soyadı
KURŞUN
  Benim de, Kasım ın ilk haftasından beri dönem dönem çiftleşen ama hala yumurtlamayan bir çiftim var..
  Onlara tanıdığım son 65 Sıcak, Neşeli, Güneşli gün var..

Yahya SAYIN

Uzman Üyemiz
Adı
Yahya
Soyadı
SAYIN
Selahattin abinin dediği gibi yüksek yere koyun ve bir daha çiftleştiklerini gördüğünüzde 10-15 gün sayın hala yumurtlamadılar ise hemen dişiyi değiştirin...

Yaşar yılmaz

Uzman Üyemiz
Adı
Yaşar
Soyadı
Yılmaz
muhabbet kuşları böyle bazen keçi gibi inatçı olabiliyorlar