Çiftleşmiş muhabbetlerimden erkeği değişince ... ???? Acil Yardım ederseniz :(

sheqil58

Takipçi Üyemiz
Adı
Samet
Soyadı
YILMAZ
S.a. herkesin bildiği gibi yani benim konularıma bakanların bildiği gibi benim kuşlar çiftleşmişti ve ben bugün hep gittiğim kuçşumda bi hollanda cinsi muhabbet kuşu gördüm erkek'ti ve 8 aylıktı heralde ve eşini benzerini hiç bi yerde görmedim çok dehşet bi kuştu ve resmen bayıldım. Diyorum ki benim erkek kuşu weriyim o erkeği alıyım diyorum bu dişi kuşta sorun teşkil edebilir mi yani tekrar çiftleşirmi ? veya ayrı olarak mı alıyım param olmadığı için alamıyorum fakat sizler ayrı al o şekilde kötü olur diyorsanız bi yerden bulup inş. alırım çünkü çok dehşet bi kuştu ne yapmamı önerirsiniz Acil yardım ederseniz çok memnun olacağım..

Teşekkür ederim şimdiden Saygılar..

kervanser

Sayfa Yöneticisi
Yönetici
Web sitesi
www.muhabbetkusuureticileri.org
Adı
Selahattin
Soyadı
GÜÇLÜ
samet bence paran yoksa alma gerçi eş olma konusunda sorun olmaz ama sen genede alma ben çok gördüm heybetli ve güzel iri kuş ama çiftleşmeye,eş olmaya sıra geldimi tık yok sen dinle bu abini alma

sheqil58

Takipçi Üyemiz
Adı
Samet
Soyadı
YILMAZ
abicim şimdi hani sen çok hayvan beslemiş adamsın üstadımızsın senin lafını dinleyeceğim fakat şöyle bi durum warki abicim ben böyle bi kuş benim yaşadığım memlekette ilk kez gördüm ve çok dehşet bi kuş. tam kızışmışta abicim ve ilk kez gördüğüm için almayı çok istiyorum erkeği verip onu alsam zaten dişim çiftleşmişti benim bu erkekle almayı düşündüğüm erkekte kızışmış durumda benim erkeği verip onu alınca benim dişiyle tahminimce 1 hafta içinde çiftleşir çünkü dişi çiftleşti ya önceden bu erkeklede anlaşır gibime geliyor böyle yapsam olurmu abicim ? hevesim gitsin diye :)

sheqil58

Takipçi Üyemiz
Adı
Samet
Soyadı
YILMAZ
abicim işte hiç bilmiyorum ya kuşa resmen aşık oldum ben böyle fazla hepsini seven bi tip değilimdir seçiciyimdir :D ama allah heralde bana onu bilerek gösterdi çünkü girer girmez direk gözüme o geldi ve aşık oldum kuşa resmen abicim ya. Şİmdi benim erkek kuşuda seviyorum fakat babamda diyor ki oğlum evde nasıl 2 çift bakcan bide odanda besliyorsun tüyleri hastalandırır seni dedi o yüzden erkeği verip o erkeği almak istiyorum hayırlısı olsun eğer bi hareket görmezsem tekrar gidip kuşumu alırım satmadan :D inş. hayırlara vesile olur abicim :( ve Doğum gününde kutlu olsun selahattin abicim daha nice yıllara allahım 100 yaşını görmeni nasip eder inşallah :)

KurKur

Uzman Üyemiz
Adı
Yılmaz
Soyadı
KURŞUN
    Yerinde olsaydım, Eş Kuşları ayırmaz 3-4 ay daha sabırla beklerdim..

Yaşar yılmaz

Uzman Üyemiz
Adı
Yaşar
Soyadı
Yılmaz
arkadaşlar beğendiği kuşu alsın yanınada tekrar bir diş daha alsın derim ben

BISMARCK

Uzman Üyemiz
Adı
EKREM AYKUT
Soyadı
BAL
Yılmaz KURŞUN' Alıntı:
    Yerinde olsaydım, Eş Kuşları ayırmaz 3-4 ay daha sabırla beklerdim..

Yılmaz Bey'e katılıyorum.Bir Alman mühendisin lafı geldi aklıma : ÇALIŞAN MOTORU / MAKİNEYİ KURCALAMAYIN !!!