Daniel Lütolf

levent33

Uzman Üyemiz
Adı
LEVENT
Soyadı
ULUCA
Bora DERİCİ' Alıntı:
ENGİN34rumuzlu arkadaşım lütfen bu yazıyı ön yargısız oku.. sen ve senin gibi arkadaşlar yüzünden bu siteye kuruldugu günden beri çok büyük emek vermiş arkadaşlar kırıldı küstürüldü ve paylayışımda bulunmaktan korkar hale geldi.tartışmaya çalıştıgın ve fütürsuzca laf çarptırdıgın arkadaş yani YILMAZ KURŞUN'bu sitede herkesin saygısını ve sevgisini kazanmış,forumlarda ve telefonla  yüzlerce arkadaşa yardımcı olmuş ve bu siteninde temellerinden bu güne gelmesinde en çok payı olan bir arkadaşlardan biridir.sen geleceksin fütürsuzca böyle bir arkadaşa aklınca hiç hak etmedigi şeyleri söyleyeceksin sonrada paylaşım bekleyeceksin..sen önce bir bilgilerini doldur.kimsin nesin bilelim.
AYNI DERTTEN BEN DE MÜZDARİBİM ARKAŞAIM BEN  BURADAN KARAHAN UZUN BEYE TEKRAR SESLENİYORUM ANLAMADAN ETMEDEN YAZDIĞIN YAZILAR HELE GIYABIMDAKİ YAZILARIN İNAN HİÇ AMA HİÇ HOŞ DEĞİL İNAN BU TARZ AĞZA ALINMAYACAK ÜSLUPLU YAZILARIN KARŞISINDA SIKILIYORUM BEN DE LAF ETMEYİ BİLİRİM AMA BİR LAF BAKARIM LAF MI DİYE BİR DE SÖYLEYENE BAKARIM AYARIM MI DİYE .......

BORABAY

Uzman Üyemiz
Adı
BORA
Soyadı
DERİCİ
Levent ULUCA' Alıntı:
AYNI DERTTEN BEN DE MÜZDARİBİM ARKAŞAIM BEN  BURADAN KARAHAN UZUN BEYE TEKRAR SESLENİYORUM ANLAMADAN ETMEDEN YAZDIĞIN YAZILAR HELE GIYABIMDAKİ YAZILARIN İNAN HİÇ AMA HİÇ HOŞ DEĞİL İNAN BU TARZ AĞZA ALINMAYACAK ÜSLUPLU YAZILARIN KARŞISINDA SIKILIYORUM BEN DE LAF ETMEYİ BİLİRİM AMA BİR LAF BAKARIM LAF MI DİYE BİR DE SÖYLEYENE BAKARIM AYARIM MI DİYE .......
Levent bey işin dogrusunu sorarsan bende senin tarzından ve her şeye cevap yetiştirme merakından SIKILIYORUM.Bunu neden yaptıgınıda anlamıyorum çünkü inanılmaz antipatik oluyorsun.KARAHAN UZUN'u tanımam ama EKONOMİK GÜCÜ YERİNDE OLMAYAN BİR GENCİN, bedelsiz olarak bakamadıgı kuşu sahiplendirmek isteyenlere yönelik topiginde yazdıklarınızı okudum.KARAHAN UZUN'un o yazıda siz ve sizin gibi zihniyetlere karşı çıkışınıda sonuna kadar destekliyorum..O günden beride  o gencin topigine alaycı cevap yazan kişilerin  adlarını sitede görünce asabım bozuluyor.. Söze arkadaşım diye başlamışsınız ben sizin arkadaşınız degilim..yaşım 44.sizde 39 yazmışsınız lakin uslubunuzdan pek belli olmuyor.BUNU BURDAN YAZMA SEBEBİM BENİM BİR İLETİMİ KULLANARAK KENDİ AKLINIZCA BİR BAŞKA KİŞİYE  CEVAP YETİŞTİRME ÇABANIZ.

karahanuzun

Uzman Üyemiz
Adı
Karahan
Soyadı
UZUN
.............KİŞİNİN  ANLATABİLECEĞİ KARSISINDAKİNİN  ANLAYABİLECEĞİ  KADARDIR BORA ABİCİĞİM BEN ARTIK VAZGECTİM BİRİLERİNE BURASININ BİR AİLE ORTAMI  OLDUGUNU ANLATMAYA  VE DİĞER TOPİCİĞİDE SANIRIM ABİM KİLİTLEMİŞ  CUNKU MUTLAKA LAFIM ADRESNE  ULASMISTIR LAFII GEDİĞİNE  OTURTMUSUMDUR DİYE  Kİ BELLİDE  OLUYOR......NEYSE AKIL  YAŞTA DEĞİLDİR  BORA  BAŞTADIR DEMİŞLER...KİMİSİ  18  YASINDA  AGIRLIGINCA ALTIN  KİMİSİDE  39 YASINDA 9  YASINDA COCUK.....ARTIK CEVAP BİLE VERMEYECEĞİM HATIRI SAYILIR  ABİLERİM  İÇİN  ÇÜNKÜ  AİLE  İÇİ  ŞİDDETE  KADAR GİDER  BU OLAY :d:d.....DİYECEĞİM BORA ABİ VE DİĞERLERİ ARTIK  BU GENCE  CEVAP VERMEYİNİZ  ELBET SIKILIP GİDECEKTİR  YADA HATASINI ANLAYIP ÖZÜRDİLECEKTİR....Kİ EGER  HATALIYSAM  BEN ÖZÜR DİLERİM  KENDİSİNDEN  VE SİZ  BUYUK KUCUKLERİMDEN......
Bora DERİCİ' Alıntı:
Levent bey işin dogrusunu sorarsan bende senin tarzından ve her şeye cevap yetiştirme merakından SIKILIYORUM.Bunu neden yaptıgınıda anlamıyorum çünkü inanılmaz antipatik oluyorsun.KARAHAN UZUN'u tanımam ama EKONOMİK GÜCÜ YERİNDE OLMAYAN BİR GENCİN, bedelsiz olarak bakamadıgı kuşu sahiplendirmek isteyenlere yönelik topiginde yazdıklarınızı okudum.KARAHAN UZUN'un o yazıda siz ve sizin gibi zihniyetlere karşı çıkışınıda sonuna kadar destekliyorum..O günden beride  o gencin topigine alaycı cevap yazan kişilerin  adlarını sitede görünce asabım bozuluyor.. Söze arkadaşım diye başlamışsınız ben sizin arkadaşınız degilim..yaşım 44.sizde 39 yazmışsınız lakin uslubunuzdan pek belli olmuyor.BUNU BURDAN YAZMA SEBEBİM BENİM BİR İLETİMİ KULLANARAK KENDİ AKLINIZCA BİR BAŞKA KİŞİYE  CEVAP YETİŞTİRME ÇABANIZ.

karahanuzun

Uzman Üyemiz
Adı
Karahan
Soyadı
UZUN
...O DEĞİL DE  YENİDEN  KUSURUMA  BAKMAYIN  SIRF  POLEMİK  ESKİ  TOPİC LERE  BAKARMISINIZ  LÜTFEN..... :d:d:d:d ENTERASAN