İ.M.E.İ.Y.D 1.OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISI YAPILDI

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

serhat aykut

Üyemiz
Web sitesi
www.muhabbetkusuureticisi.com
Adı
Serhat
Soyadı
Aykut
18 Temmuz 2010 Tarihinde Genel merkezimizde yapılmış olup gündem maddeleri Genel Kurul tarafından ele alınmıştır.

AÇILIŞ , YOKLAMA VE SAYGI DURUŞU.

Açılış konuşması Sayın Mustafa AÇKI tarafından yapılmış saygı duruşunun ardından divan heyetinin oluşturulması ve divan heyeti seçimine geçilmiştir.

Divan heyetine Mustafa AÇKI,Selahattin GÜÇLÜ,Burhan KADEM önerilmiş Genel Kurulun oylamasına sunulmuştur ve oylanarak oy birliği ile kabul edilmiştir.

Yönetim kurulu Faaliyet Raporunu divan Başkanına sunmuş Faaliyet Raporu Sayın Serhat AYKUT tarafından genel kurula okunmuştur.

Seçimlere başka aday listesi çıkmadığından tek liste halinde girildi.Seçim sonucunda;

YÖNETİM KURULU ÜYELER

Serhat AYKUT
Mustafa AÇKI
Selahattin GÜÇLÜ
Burhan KADEM
Ercan KURAK

DENETLEME KURULU ÜYELER

Bayram AKYILDIZ
Engin GÖÇMEN
Bülent OĞUZ

YÖNETİM KURULU YEDEK ÜYELER
Yavuz ALPTEKİN
Tuncay ÇAKMAK

DENETLEME KURULU YEDEK ÜYELER

Yılmaz KURŞUN

Seçilmiştir.

Federasyon delegeliği seçimde yapılan oylama sonucunda ;

FEDARASYON DELEGELERİ

Serhat AYKUT

Mustafa AÇKI

Selahattin GÜÇLÜ

FEDERASYON DELEGELİĞİ YEDEK ÜYELİĞİNE

Ercan KURAK

Burhan KADEM

Yılmaz KURŞUN

Seçilmiştir.

Dernek Merkezinin Ayvansaray Mah.Mustafapaşabostanı sok. No:6 Fatih / İstanbul adresine taşınmasına karar alınarak dernek yeri değiştirilmiştir.

Dernek banka ve gelirlerinin toplanması için Selahattin GÜÇLÜ'ye 18/07/2012 tarihine kadar yetki belgesi verilmiştir.

Dilek ve temenniler dinlenmiş ve Divan başkanının konuşması ardından Genel Kurul Kapatılmıştır.

KAPANIŞ.

Genel kurulumuzun derneğimize hayırlı olmasını dilerim,Bütün görüşlere açık olduğumuzu belirterek tüm çalışma arkadaşlarıma başarılar diliyorum....

Saygılarımla;

Serhat AYKUT

İmeiyd Başkanı

KurKur

Uzman Üyemiz
Adı
Yılmaz
Soyadı
KURŞUN
    Tüm İMEİYD Camiasına Hayırlı Olsun..

burhan kadem

Üyemiz
Adı
Burhan
Soyadı
KADEM
tüm muhabbetkuşu ve imeiyd camiasına hayırlısı olsun allah utandırmasın çalışmaya yeni başladık daha çok işimiz var:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...