İstikrarsız erkeğim

ersan

Takipçi Üyemiz
Adı
ersan yiğit
Soyadı
yiğit
Ya benim erkek bi parlıyo bi sönüyo gün boyunca hopluyo zıplıyo arda bi dişi sıkıştırıyo iyice bi 15 20 dk sonra yine aynı sönüyo acaba bu normal bi durummu yada normal değilse erkeimi kızıştırmak için ne tavsiye edersiniz.

KurKur

Uzman Üyemiz
Adı
Yılmaz
Soyadı
KURŞUN
    Erkek, Dişiye fazla ısrar ederse sonunun ne olacağını biliyor/anlamıştır. Bence Kuşlarınız normal sabırla devam etmenizi öneririm.

ersan

Takipçi Üyemiz
Adı
ersan yiğit
Soyadı
yiğit
Bilgilerinizi paylaştığınız için çok teşekür ederim sabretmeye devam ediyorum söylediğiniz gibi. ;D

ersan

Takipçi Üyemiz
Adı
ersan yiğit
Soyadı
yiğit
Bana ilaç olarak piyasadakilerden ne önerirsiniz acaba zaman zaman avisol vitamin kullanıyorum ama siz ne dersiniz acaba?

ersan

Takipçi Üyemiz
Adı
ersan yiğit
Soyadı
yiğit
1.şık biraz ağır kaçtı ama 2,şıkkı seçiyim bari.

ilker

Uzman Üyemiz
Adı
ilker
Soyadı
ERTÜRK
avivit bende kullanıyorum bence neo teramisinde kullana bilirsin 7.5 veya  8.5 lira gibi fiyatı

ersan

Takipçi Üyemiz
Adı
ersan yiğit
Soyadı
yiğit
İlker abi hiç duymadım ama veterinerlere bi soruyum dediğin ilacı çünkü hiç bi petshopta görmedim öle bi ilaç zaten topu topu 5 tane petshop var kırıkkalede:))

gurhun_ayaz

Uzman Üyemiz
Web sitesi
www.facebook.com
Adı
Gürhun
Soyadı
Ayaz
ersan' Alıntı:
İlker abi hiç duymadım ama veterinerlere bi soruyum dediğin ilacı çünkü hiç bi petshopta görmedim öle bi ilaç zaten topu topu 5 tane petshop var kırıkkalede:))
Petshopa veya veterinere sorma bulamazsın bulsanda fiyatı tuzlu olur. Nerde oturuyorsanız ordaki veteriner ecza depolarını googleden araştırın yüzde yüz vardır aradığınız ilaç. Neoterramicin+vitamin diye geçiyor ve içeriğinde antibiyotikte var ve ben şahsen kuşlarda sık sık antibiyotik kullanılmasından yana değilim. Hayvan direnç kazanırsa ilerde o antibiyotik hastalık anında iyi gelmez. Bence en iyisi e vitamini. Saygılar..

ilker

Uzman Üyemiz
Adı
ilker
Soyadı
ERTÜRK
abicim ben petshopcuyum güvercin kökenli olduğum için bende bulunuyor veteriner ilaçları satan eczanelerde var ilacın üzerinde prekende sayış fiyatı var

ersan

Takipçi Üyemiz
Adı
ersan yiğit
Soyadı
yiğit
Oldu ben bi bakıyım kuvvetli bi ilaçmı acabba üretimde işe yararmı.

ERGÜNAHSAP

Uzman Üyemiz
Adı
Şahin
Soyadı
GÜNGÖR
Yavuz bey arkadaşımız sizin dediğinizi yaparsa bu kezde erkek dişinin üzerinden inmiyor diye yakınmaya başlar. :D :D