KOCA ANKARADA AMİNOVİT BULAMADIM :(

vky88

Takipçi Üyemiz
Adı
Volkan Kemal
Soyadı
YALAV
BU GÜN ANKARADA ULUS KIZILAY BAŞLICA BİRÇOK YERİ GEZDİM SİTEDE ÖNERDİĞİNİZ AMİNOVİT FORTE VE DEPOMİN MARKALARINI BULAMADIM MİSTAV A (AMİNOVİTİN ÜRETİCİ FİRMASI) NA TELEFON AÇTIM ORASIDA YOK DEDİ BİR ÇOK ECZANE VE VETERİNERDE GEZMEME RAĞMEN BULAMADIM :( ANKARADA NEREDE SATILIR FİYATLARI NEDİR AMİNOVİT VE DEPOMİNİN KULLANAN VAR İSE YARDIM LÜTFEN !

KurKur

Uzman Üyemiz
Adı
Yılmaz
Soyadı
KURŞUN
    Volkan Bey, Zirai İlaç satılan mağazalarda, Kuş Pazarlarında, Yem Mağazalarında bulma olasılığınız vardır..
    Olmadı İstanbul'a gelin; çayımızı, çorbamızı da içmiş olursunuz..

vky88

Takipçi Üyemiz
Adı
Volkan Kemal
Soyadı
YALAV
Çok yeri gezdim bulamadım sağlık olsun Sizler ANKARA ya geldiğinizde bende sizler ile tanışmak istiyorum Çay davetinizede İstanbula yolum düşerse hayırlısı ile icabet etmek isterim :)

Serdar SÜRKECÜ

Uzman Üyemiz
Adı
Serdar
Soyadı
Sirkeci
ulus halin altındaki zirai ilaç satan yerler var orda bulabilirsin veya dışkapı da fakultenin karşısındakini veteriner hekim ve ilaç satanlar var oralarda bulabilirsin.

blackdevil41

Uzman Üyemiz
Adı
Hilmi
Soyadı
AKYILDIZ
volkan bey ankaraya gelecek arkadaşlara rica etseniz getirirler diye düşünüyorum.

Ramazan Demet

Uzman Üyemiz
Adı
Ramazan
Soyadı
Demet
bakacağınız yer güneş ecza depoları olsun internetten size en yakın güneş eczayı bulun ordan tedarik edin

şabo1234

Yeni Üyemiz
Adı
şaban
Soyadı
aktaş
ben de yerli ve ithal bütün kanatlılar için ilaçlar mevcut tur. ben ankara güneşevlerde oturuyorum. istediğiniz zaman arayabilirsiniz . Aminovit ve Depovit ben de mevcuttur .TEL: 0532 587 50 15 ben türkiye geneline kanatlılar için ilaç ve yem katkı maddeleri gönderiyorum.