Kullandığım mama ve içindekiler

blackdevil41

Uzman Üyemiz
Adı
Hilmi
Soyadı
AKYILDIZ
KULLANDIĞIM SEBZELER

TEK TEK BLENDIRDA ÇEKİYORUM

HEPSİ ÇEKİLDİKDEN SONRA

SONRA REFİK TÜRK'ÜN SOYADI GİBİ YERLİ TÜRK MALI MAMA İLAVE EDİYORUM

SERVİSE HAZIR

Yahya SAYIN

Uzman Üyemiz
Adı
Yahya
Soyadı
SAYIN
Hilmi bey çok güzel bir paylaşım...Teşekkürler.
Yalnız mamaya katılan yeşillik miktarı biraz fazla gibi geldi bana, Mesela resimde görülen yeşilliklerden ; 2 dal pazı yerine 1 dal, 1,5 havuç yerine yarım havuç katsanız daha iyi olur, kırmızı biber miktarı uygun, kabak miktarı yeterli, Allah korusun sonra ishal olmasın...

enginersin

Uzman Üyemiz
Adı
engin
Soyadı
ersin
Hilmi Abi sarı renkte olan mama hazır mamamı ve heryerde bulabilirmiyiz benim kuşlar biraz mama seçicide değişik bişiler yapıyorum hangisi tutarsa diye

polarci

Takipçi Üyemiz
Adı
ismail
Soyadı
paşalar
s.a abileri bu aksam aranıza yenı katıldım balıkesırden ismail    bi sorum olacak ben mamayı bukadar cesıtle  yapmıyorumda  yumurta havuc ve cici bebe kullanıyorum  acaba fazla  havuc  katıldıgında ishal durumu olurmu  çunku şu 1 haftada 10-15 yavrum öldü ishalden  ama bu seferde  aklıma bska bısı gelıyo  ishla  olsa  tum kuslar olur  neden sadece yavrular  ben 16 çifte 2 havuc 2 yumurta  yapıyorum acaba bı yanlısım varmı

forumfrom

Üyemiz
Adı
Mehmet
Soyadı
Kıdır
polarci' Alıntı:
s.a abileri bu aksam aranıza yenı katıldım balıkesırden ismail    bi sorum olacak ben mamayı bukadar cesıtle  yapmıyorumda  yumurta havuc ve cici bebe kullanıyorum  acaba fazla  havuc  katıldıgında ishal durumu olurmu  çunku şu 1 haftada 10-15 yavrum öldü ishalden  ama bu seferde  aklıma bska bısı gelıyo  ishla  olsa  tum kuslar olur  neden sadece yavrular  ben 16 çifte 2 havuc 2 yumurta  yapıyorum acaba bı yanlısım varmı
Hoşgeldiniz İsmail Bey, ben en ufak ishal gördüğünde hiç sebze veya meyve vermem. Verebileceğin tek meyve muz olabilir. İshali önlediği biliniyor. sitede ishal tedavileri mevcut, aramayla bir çok konuya ulaşabilirsin.