Kuş ithalatı

blackdevil41

Uzman Üyemiz
Adı
Hilmi
Soyadı
AKYILDIZ
dışarıdan kuş ithalahatı açılmış diye duydum pet shoplar  kocaelide 14 tl den alıyoruz diyorlar

KurKur

Uzman Üyemiz
Adı
Yılmaz
Soyadı
KURŞUN
    Hilmi, PetShoplara 13TL den, İthalatçı firmalarca MuhabbetKuşu Gelebiliyor; Üstelik Karantina Uygulamasını da bir şekilde aşmışlar..

Fakat İthal ve Yerli Kuş arasındaki farkları biliyorlar, Değilse neden bizim Kuşlarımızı 18-20TL den almak istesinler ?
  MuhabbetKuşu severleri daha da bilinçlendirmek lazım "Yerli ve İthal MuhabbetKuşları arasındaki Farklar" adlı bir makale hazırlıyorum; katkılarınızı beklerim. Saygılarımla.

ilker

Uzman Üyemiz
Adı
ilker
Soyadı
ERTÜRK
arkadaşlar kuş dışardan gelişi hiç bitmediki ara verdiler ilk zaman 21 gün karantina çıktı istanbula gelen kuşlar maltepede karantinada tutuldu geçtiğimiz günlerde karantinasız salındı karantinaya girdimi kuş 16 17 lira karantinasız 12 14 lira arası çekoslavak kuşu 16 bulgar 17.5liradan toptancılar satıyor bizim kuşlar yanlarında ucuz bile herkeze bol üretimler

radter

Üyemiz
Yılmaz KURŞUN' Alıntı:
    Hilmi, PetShoplara 13TL den, İthalatçı firmalarca MuhabbetKuşu Gelebiliyor; Üstelik Karantina Uygulamasını da bir şekilde aşmışlar..

Fakat İthal ve Yerli Kuş arasındaki farkları biliyorlar, Değilse neden bizim Kuşlarımızı 18-20TL den almak istesinler ?
  MuhabbetKuşu severleri daha da bilinçlendirmek lazım "Yerli ve İthal MuhabbetKuşları arasındaki Farklar" adlı bir makale hazırlıyorum; katkılarınızı beklerim. Saygılarımla.
Tabiki bizim kuşlara o kadar para verecekler. Çünki bizim kuşlar yavru ithaller değil. Arkadaşlar ithal kuşlara çözümün karantina olmadığını hep birlikte gördük. adamlar bir şekilde aşıyorlar. Burada bizim avantajımız yavru kuş , her kez bu avantajı iyi kullansın. petshoplarla anlaşmalarını buna göre yapsın. petshoplar da bunun farkında fakat fırsatçılık yapıp ithal kuş fiyatlarını bize karşı kullanıyorlar. Tekrar söylüyorum Avantajımız Yavru kuş Bu avantajınızı iyi kullanın ve emeğinizi sömürtmeyin.

GEREDELÜ

Üyemiz
Adı
UĞUR
Soyadı
ÇETİNDAŞ
Vermiş olduğunuz önemli bilgiler için teşekkür ederim