kuşlarımda gözlemlemem

kervanser

Sayfa Yöneticisi
Yönetici
Web sitesi
www.muhabbetkusuureticileri.org
Adı
Selahattin
Soyadı
GÜÇLÜ
arkadaşlar malumunuz kuşları sıcaklardan kaçırmak üzere aynı kattaki  eski üretimhaneme taşıma yapmıştım öteki üretimhanede kuşlarıma vermiş olduğum mama kaplarım üstü açık mama kaplarıydı ve çok güzel mamayı silip süpürüyorlardı şimdiki üretimhanemdeki mama kapları buradaki öntellere girmedi bende elimde bulunan normal kapalı yemliklere mama koyuyordum kuşlarım bu mamaları sabahtan biraz yedikten daha sonra yemiyorlardı kalan mamaları gözlemlediğimde mamalarda hafif bir koku hissettim daha sonralarıda ön tellerime göre mamalık bulup ufak bir tadilatla yerlerine uydurdum şimdi kuşlarıma gözlemlediğimde eskisi gibi mamayı silip süpürüyorlar yani kapalı mamalıklarla kuşlarımıza mama vermemek lazım mama haşlanmış yumurtalı olduğu için  çabuk bozuluyor temiz ve açık mamalıklarla mama vermek lazım şuan kuşlar memnun ben memnun siz değerli arkadaşlarla paylaşayım dedim

KurKur

Uzman Üyemiz
Adı
Yılmaz
Soyadı
KURŞUN
    Tosuncuklar, topaç gibi olsunlar inşAllah..
    Paylaşımın için Teşekkürler abi..

çetin

Uzman Üyemiz
Adı
Çetin
Soyadı
Gökmen
selahattin abi senin yanına geldiğim gün bunu farketmiştim sana söyleyemedim utandım diyecektimki abi mama kaplarının kapalı olması hem koku yapar hem mamanın tamamını yemek zor olur hemde mamayı verdiğin anda anne baba beraber yiyemez kavga ederler ayrıca toplaması takması temizlemesi daha zor olur diyecektim üstüme vazife olmaz haddimi biliyim dedim ve sustum senin bu yazını görünce hem sevindim hemde içimden geceni söyleye bildim ohbe 8) 8) 8)

kervanser

Sayfa Yöneticisi
Yönetici
Web sitesi
www.muhabbetkusuureticileri.org
Adı
Selahattin
Soyadı
GÜÇLÜ
Çetin sen geldiğinde tamam haklısın mamalar yemliklerdeydi öyle idare ediyordum daha sonra kuşları yeni üretimhaneye taşıdığında çok orjinal ön tellerime göre mamalık bulup taktım 1 ay evvel kuşları sıcaklardan dolayı eski üretimhaneye tekrar taşıdım bu sefer mamalıklar 1-2 mm den dolayı yerine girmedi gene yemliklen denedim baktımki sabah mamayı koyduğumda yiyorlar kalanda bozulmaya kalıyor neyse tekrar mamalık arayışına girdim buldum ufak bir tadilatla çok güzel oldular sabah dolduruyorum öğlen bomboş daha şimdi 5 dakika evvel baktım tamtakır dolubakır bomboş bu arada da Refik TÜRK kardeşimizide hakkını yememek lazım biz üreticilere kuşlarımızın yiyebileceği çok güzel bir mama kazandırdı kendisini kutluyorum

ilker

Uzman Üyemiz
Adı
ilker
Soyadı
ERTÜRK
REFİĞİ KUTLUYORUZ ABİ DE MAMANIN DEVAMI GELEÇEKMİ DÜKANDA DA İTHAL MALLARA MÜŞTERİYİ ALIŞTIRIYORUZ DEVAMI GELMİYOR :( :(

Refik Türk

Takipçi Üyemiz
Adı
Refik
Soyadı
Türk
Yüce Rabbim kaza bela vermedikten sonra mamada sıkıntı yok,Ptesi kargoya yeni bir ürün veriyorum,bundada inşallah bir kaç çeşit hastalığa karşı daha yavrudan dirençli olarak büyüyecekler....saygılar

BISMARCK

Uzman Üyemiz
Adı
EKREM AYKUT
Soyadı
BAL
Sizin bünyenize katacağınız yeni bir ürün mü bu Refik Bey?