kuşların sularına kattıklarımızın haftalık programı

çetin

Uzman Üyemiz
Adı
Çetin
Soyadı
Gökmen
evet 1 haftalık periyotta kuşların içme suyuna neler katıyoruz önce ben yazıyım  pazartesi-depomin  salı-temiz su çarşamba-elma sirkesi perşembe-temiz su cuma-depomin cumartesi,pazar-temiz su vitaminide mamaya katıyorum aslında değişiklik yapmayı düşünüyorum daha iyisi nasıl olur acaba bunun herkez yazarsa iyi şeyler çıkacağına eminim 

kervanser

Sayfa Yöneticisi
Yönetici
Web sitesi
www.muhabbetkusuureticileri.org
Adı
Selahattin
Soyadı
GÜÇLÜ
çetin değişiklik yapmaya gerek yok bence senin yaptıkların bence ideal şunu yaparsan daha güzel olacak sanıyorum mesafeyi açması açısından temiz suyu 2 güne çikartırsan daha iyi olur birde haftalık olarak değilde aylık çizelge mesela ayın1 gününde ...2 gününde... 3 gününde... birde aralarına sebze meyveleride serpiştirsin yani aylık katagoride daha sıhhatli olacağı kanısındayım

çetin

Uzman Üyemiz
Adı
Çetin
Soyadı
Gökmen
selahattin abi senin verdiğin vitamin aminovit forteydi yanılmıyorsam bunu mamaya fısfıs şeklinde sıksak günlük olarak nasıl olur ayrıca her gün mü yoksa belli aralıklarlamı verelim

davut koç

Üyemiz
Adı
Davut
Soyadı
Koç
selahattin abi birşey soracaktım size ama yemliklerle ilgili kuşlar sizin kafeslerdeki yemliklerin içine giriyorlar mı hiç ölçüsü ne acaba saygılar

kervanser

Sayfa Yöneticisi
Yönetici
Web sitesi
Adı
Selahattin
Soyadı
GÜÇLÜ
Çetin GÖKMEN' Alıntı:
selahattin abi senin verdiğin vitamin aminovit forteydi yanılmıyorsam bunu mamaya fısfıs şeklinde sıksak günlük olarak nasıl olur ayrıca her gün mü yoksa belli aralıklarlamı verelim
fısfısla harika oluyor yanlız mama vermediğim kuşlara ozaman vitamini ulaştıramıyoruz onlarında sularına koymak lazım

kervanser

Sayfa Yöneticisi
Yönetici
Web sitesi
Adı
Selahattin
Soyadı
GÜÇLÜ
davut koç' Alıntı:
selahattin abi birşey soracaktım size ama yemliklerle ilgili kuşlar sizin kafeslerdeki yemliklerin içine giriyorlar mı hiç ölçüsü ne acaba saygılar
davut çok ufak yapılı kuşlar girebiliyorlar ama plastik yemliklerin muhafazası var yemi dağıtamıyorlar  birde yemlikler büyük günlük az koyuyoruz aradaki mesafe 4 cm

çetin

Uzman Üyemiz
Adı
Çetin
Soyadı
Gökmen
peki abiciğim bu vitamini probiyotikle beraber vermemizin bir sakıncası varmı bide her mamayamı katalım yoksa haftada birgün yetermi

Yahya SAYIN

Uzman Üyemiz
Adı
Yahya
Soyadı
SAYIN
Bencede  haftada bir vitanim , haftanın değişik iki günüde elma sirkesi daha yararlı olacaktır...yahya sayın ant.

kyler

Uzman Üyemiz
Web sitesi
www.hobihanem.com
Adı
M. Yalçın
Soyadı
Yılmaz
Ben depomin kullanıorum değiştirmem gerekirmi yoksa kalsın mı sizce ne yapayım.

Adı
Hacı Muhiddin
Soyadı
KESKİNKILINÇ
Bilmiyorum ama şuana kadar birşey olmadı bide örnek pazartesi A ilacını kullandık Salı B ilacını kullandık böyle ilaç değişikleri zararlımıdır

kyler

Uzman Üyemiz
Web sitesi
www.hobihanem.com
Adı
M. Yalçın
Soyadı
Yılmaz
Selahattin abi önerebilecğein haftada bir kere kuşlara vericeğimiz bi vitamin adı söylermisin ? en iyisini söyle bulamassak en uygunu söyle abi. Sana zahmet.

kyler

Uzman Üyemiz
Web sitesi
www.hobihanem.com
Adı
M. Yalçın
Soyadı
Yılmaz
Selahattin GÜÇLÜ' Alıntı:
aminovit forte çok güzel bir vitamin ben bunu kullanıyorum 1 kg ambalajlarda ecza depolarında bulabilirsin
Selahattin abi bunun içi tozmdur sıvımı ? birde fiyatı ne kadardır ? Son olarak kullanılışı üstünde yazıyor sanırım.?

Yahya SAYIN

Uzman Üyemiz
Adı
Yahya
Soyadı
SAYIN
erol5454' Alıntı:
selamlar bu elma sirkesi olayı  nasıl bişey yani kullanışı yarrı nedir  yazarmısnınz

Elma sirkesini akşam sulukları toplayıp sabah her suluga(suyun içine) 3 damla damlatılarak verildiğinde iç parazitleri öldürür.
Banyosuna 1 çay kaşığı koyarsanızda hem dış paraziti önler hemde tüyleri için çok fayda sağlar...yahya sayın ant.

kervanser

Sayfa Yöneticisi
Yönetici
Web sitesi
Adı
Selahattin
Soyadı
GÜÇLÜ
Yalçın YILMAZ' Alıntı:
Selahattin GÜÇLÜ' Alıntı:
aminovit forte çok güzel bir vitamin ben bunu kullanıyorum 1 kg ambalajlarda ecza depolarında bulabilirsin
Selahattin abi bunun içi tozmdur sıvımı ? birde fiyatı ne kadardır ? Son olarak kullanılışı üstünde yazıyor sanırım.?
sıvı fiatı aklımda değil