kuşların suyuna limon

çetin

Uzman Üyemiz
Adı
Çetin
Soyadı
Gökmen
kuşların sularına arasıra limon sıkmaya karar verdim daha önceden deneyen varmı bilemiyorum kış geldi bence doğal koruma sağlar diye düşündüm aksırık tıksırık olmaz inşaallah tabiki herşeyin azı karar çoğu zarar

ERGÜNAHSAP

Uzman Üyemiz
Adı
Şahin
Soyadı
GÜNGÖR
Kullanmanızda bir zarar yok Çetin bey. Ben her zaman kullanıyorum. Hem C vitamini içeriği ile direnç verir hemde asit içeriğinden dolayı iç parazit oluşumunu engelleyici özelliği var. Ayrıca kanı temizleliyor ishali ve zehirlenmeyi engelliyor. Bende bunları kardeşim vasıtasıyla öğreniyorum. Onun tavsiye edipte kullandığım hiçbirşeyden kuşlarım zarar görmedi.

Refik Türk

Takipçi Üyemiz
Adı
Refik
Soyadı
Türk
Şahin GÜNGÖR' Alıntı:
Kullanmanızda bir zarar yok Çetin bey. Ben her zaman kullanıyorum. Hem C vitamini içeriği ile direnç verir hemde asit içeriğinden dolayı iç parazit oluşumunu engelleyici özelliği var. Ayrıca kanı temizleliyor ishali ve zehirlenmeyi engelliyor. Bende bunları kardeşim vasıtasıyla öğreniyorum. Onun tavsiye edipte kullandığım hiçbirşeyden kuşlarım zarar görmedi.
Şahin beye katılıyorum limon ve elma sirkesi oldukça faydalıdır...

rabbani

Uzman Üyemiz
Adı
ÜNAL
Soyadı
YILMAZ
Limon,elma sirkesi bende kullanıyorum bi aksilik görmedim.

enginersin

Uzman Üyemiz
Adı
engin
Soyadı
ersin
arkadaşlar abiler kullanmada bir sakınca yok ise lütfen bunları nasıl kullanılacağınıda belirtiniz çünkü burada okuyup uygulamaya geçildiği zaman insanlar nekadar kullanacağını bilsin biliçsizce bişi yapmasın kuşlarına zarar gelmesin bir konu açılıyorsa mutlaka önerilen besin ilaç neyse nasıl kullandığını yazalım kötü sonuçlarla karşılaşmasın kimse lütfen zararı yok deyip geçmiyelim saygılar

kervanser

Sayfa Yöneticisi
Yönetici
Web sitesi
www.muhabbetkusuureticileri.org
Adı
Selahattin
Soyadı
GÜÇLÜ
eğer burdaki maksadımız kuşlarımıza C vitamini vermekse hem C vitamini deposu olan hemde yeşilik niyetine acı olmayan biber dolmalık biberde olabilir kuşlarımıza rahatlıkla verebilirsiniz

babadostum

Takipçi Üyemiz
Adı
Mehmet
Soyadı
Yorulmaz
Elma sirkesini daha önceki forumlarda arkadaşlar denediklerini söylemişlerdi. Limonuda az miktarda deneyeceğim. Paylaşım için teşekkürler

ERGÜNAHSAP

Uzman Üyemiz
Adı
Şahin
Soyadı
GÜNGÖR
100 ml lik suya 10 damla damlatıyorum. Suyuna eklemezseniz bile mamalarına aynı şekilde damlatarak verebilirsiniz

serdarrr

Takipçi Üyemiz
Adı
serdar
Soyadı
cancan
paylaşım için teşekkürler, bende elma sirkesi kullanıyorum üstadlarımızın tavsiyesi ile ama değişik tat olsun diye limonuda vereceğim artık

bulut4631

Yeni Üyemiz
Adı
erhan
Soyadı
gül
Paylaşım için teşekkürler demek düşüyor o zaman bizlerede, öğrenmiş olduk

Hüseyin NANE

Takipçi Üyemiz
Adı
HÜSEYİN
Soyadı
NANE
emeğiniz ve paylaşımınız için teşekkürler  değerli tecrübelerinizden yararlanma fırsatı verdiğiniz için tüm ustalarımıza selam ve saygılar

polarci

Takipçi Üyemiz
Adı
ismail
Soyadı
paşalar
paylaşım için tşkler.  Fatih abi elma sirkesi suluklara 3-4 damla olarak katabılırsın ben 5-6 damla verıyorum burda  okuduktan sonra uyguladım hakkaten cok faydalı ben buna baglıyorum onceden anne baba strese gırıyodu yavru parcalıyodu ne zaman uygulamaya  basladım ne yavru ölümü kaldı ne bi hastalık (şeytan kulagına) belki başka sebebten dolayıdır ama dedım ya elma sirkesini kullanmaya baslayınca degıstı hersey